Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz -secret- #150 üzenetére

    Ez az Easydrive egy hatalmas mínusz egyébként a részemről és fel is akartam hozni témaként korábban, csak mindig elfelejtettem eddig, szal köszi érte! :)

    Tehát ennek most komolyan annyi haszna van, hogy robotpilóta módban megnyeri a játék a beavatkozásunk nélkül a versenyt?
    Egyszer próbáltam ki pár másodpercre, majd nyomtam is ki, mikor rájöttem, hogy egyáltalán nem tudom befolyásolni a vezetést.

    Egyébként max reggeli kávé mellett tudom elképzelni újságot olvasva, hogy közben fut automatán mellettünk az asztalon a játék és nekünk csak is annyi dolgunk van, hogy időnként húzzuk a verseny végi kártyákat.
    Egyébként jóval jövedelmezőbb saját magunk játszanunk, mert így driftelni is tudunk, amiből jelentősen több pénz gyűlik a versenyek alatt.

    Közben írt hozzászólásodra: Mindegy, bármit is csináljon, én akarok játszani, ha már egyszer fut a játék. :D
    Még így sem kell foglalkoznunk külön gáz-fék és sebváltással és tudom persze igen, hogy ezek érintőképernyőn egyébként is bonyolultabbak lennének.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák