Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konflikt

    addikt

    Na itt meglehet vitatni minden plexivel kapcsolatos dolgot, legyen az ház, v csak oldallap, akár saját barkács, tapasztalatok, minden.
    Azonkivül lehet képeket a plexi házakrol, egyéb plexi modokról ide linkelni, várom a szebbnél szebb, izléses házak tulaját, h ne titkolják házuk kinézetét:))

    Én 2 honapja vettem teljes plexi házat, régota terveztem, de csak akkor kött össze elég lé, igyis drágábban adták, mint terveztem.Megrendeltem - akkor még 16500 ft-s bruttó áron - rá nemegész 3 hétre jött meg a számtekboltba /Nagykanizsa Ynet/.Mondják ám h drágult a kicsike....
    Oh, mondom...Kiderült h 19500 lett, csak lestem. Nemvolt nálam annyi pénz se:C, nameg azért sokaltam is rendessen, a végére sikerült 18500 ért elvinnem.
    Az egész egy börönd szerű karton dobozban volt,külön minden lap pufi csomagolásban, minden alkatrész kis zacskokban. A csomag nagyon igényes volt, rengeteg csavar, kiegészitő járt hozzá, többekközött egy pár pamut kesztyű is(!):C Majd durván 1,5 -2 óra lego, aztán elis készült.

    Amire nem számitottam, h eszméletlen gyorsan, a legaprobb dologtól is karcolódik, mint pl egy szalvéta...asszem ezzel még lesznek gondok...

    Ennyi elsőre elég is
    :))

    Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Új hozzászólás Aktív témák