Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee19

    senior tag

    Jó reggelt

    Pár napja írtam hogy gondok vannak az otthoni nettemmel.
    Pontosan szerdán be sétáltam vele az egyik Yetteles üzletbe, hogy el panaszoljam hogy mi a gondom.
    Nos ott a kedves eladó annyira hülyének nézett, amikor el mondtam neki a dolgokat, hogy nincs internet, meg jelszót kér stb..
    Nos ott ültem nagyjából 1 órán keresztül, és le hurcolta a fejem hogy biztos jó a készülék, és hogy az én telefonom a rossz.. :D
    Aztán nagy nehezen rá vette magát hogy, meg nézze a routert, sim kártya ki aztán telefonba be, ott se volt net.
    Aztán vissza a routerbe, ő sem tudott kapcsolódni, rá sehogy sem!
    Még resetet is rá nyomta de akkor se.

    Aztán hívott egy kollégát, és mondta hogy adjam neki oda a telefonom mert csinálni kell rajta egy gyári vissza állitást mert hogy tuti a telefonom a rossz..na persze biztosan oda adom mert annyira köze van a routerhez. :(((

    Aztán nagy nehezen, 2-en! Nagyjából meg tudták csinálni és 2 napig jól ment este már megint meg adta magát!

    De közben hozzá tenném hogy, a kedves hölgy azt mondta hogy ha megint rossz akkor majd megint meg csinálják ha kell naponta..mert hiába mondtam neki hogy x idő múlva úgy sem lesz jó, ő azzal nem foglalkozik..

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

Új hozzászólás Aktív témák