Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luperator

    tag

    Sziasztok!

    Remélem ti jobban képben vagytok a problémám illetően mint én és akik ebben vannak.

    Szóval letöltöttem a world of tanks blitz nevű játékot telefonra, egy darabig jó is volt minden. Kijött a telefonomra egy frissítés (LG G4), felraktam és Azóta az az érzésem, hogy valami nem igazán megy jól. Az itthoni internetünk ugyancsak telenor mobilnet mint ahogy én is telenor előfizető vagyok. Az elmúlt két hétben többször megesett, hogy sem wifin, sem mobilneten nem engedett belépni, szokásos hiba, ellenőrizzem az internetkapcsolatot vagy lehet a szerverrel van baj. Mások, más előfizetők más szolgáltatóknál ezt nem tapasztalták.
    Van egy csoport ahol a magyar játékosok beszélgetnek és mint kiderült többeknél van ez a hiba változó aktivitással és az okát senki nem tudja. Én eddig másokkal együtt a telefon újraindításra, net ki-bekapcsolásra meg RAM ürítésre esküdtünk de a mai nap egyik sem működött...
    Minap egy másik srác kért segítséget ebben, kiderült ő is telenoros és nála azt csinálta mint nálam úgyhogy ő törölte is.. Érdekes mód nálam akkor meg működött de ha nem, két-három újraindítás után megint jó volt...

    Remélem nem katyvasz amit írtam és tudtok esetleg segítséget nyújtani. (Párom Vodafone előfizető, 3g hálózattal és netmegosztással kipróbálva az ő netével bezzeg működött... Nekem meg 4g van mindenhol..)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák