Hirdetés
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- One mobilszolgáltatások
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
-
Mobilarena
Mozilla Firefox
Új hozzászólás Aktív témák
-
A_ScHuLcZ
addikt
Sziasztok,
Elég érdekes hibába futottunk bele szülők gépén. Az elején azzal hívtak fel, hogy időnként probléma van az internettel, de ezt azóta sikerült leszűkíteni, és kideriváltam, hogy csak az egyik gépet érinti, és ott is alkalmazás szintű probléma van. Az alkalmazás ugyebár a Firefox, a jelenség pedig az, hogy bizonyos tab-okból lejönnek a netes oldalak, bizonyos tab-okból nem. Tehát most például olyan szituáció állt elő, hogy az első két tab-ban meg van nyitva valami, és ha nyitok 3. 4. vagy 5. tab-ot, és ott bármilyen címet írok be, nem történik semmi. Ha az első két tab-ban próbálkozom, ott bármilyen tesztelt weboldal letöltődik és megnyílik.
Egyelőre szándékosan nem indítottam újra a Fox-ot, mert gyanítom akkor ideiglenesen megoldódna a probléma, de biztosan nem véglegesen, mert kb 2 hete jelezték először ezt a problémát, és minden este kikapcsolják a gépet. FF adatok törlése és visszaállítása is eszembe jutott, de előtte jó lenne rájönni, hogy mi okozza a problémát.
Ellenőriztem, FF bővítményeket nem használnak, valamint licenszelt ESET vírusirtó/tűzfal fut folyamatosan a gépen, tehát a fertőzés esélye is minimális.Találkozott már valaki hasonlóval? Van ötletetek esetleg, hogy mi lehet ez?
Köszönöm!
-
A_ScHuLcZ
addikt
Sziasztok!
Rokonságból panaszkodtak, hogy a FF legutóbbi frissülése óta (57, Quantum) nagyon lassan töltődnek be a weboldalak, Chrome és Edge alatt nem tapasztalják a problémát. (4G ram és SSD van alattuk)
Hozott ilyen hibát a FF új verziója, van értelme visszaraknom a régit (56), és kikapcsolni az automatikus frissítést?
-
A_ScHuLcZ
addikt
Sziasztok!
Asztali gépemen már egy ideje furcsán viselkedett a Firefox, így gondoltam letúrom az egészet, és csinálok egy tiszta telepítést, majd utána mindenféle böngészőből való importálás helyett visszateszem a könyvjelzőket az egyébként is használt Xmarks, a jelszavakat pedig a Lastpass kiegészítővel.
FF-t uninstalláltam (revo uninstaller legerőszakosabb módszerével, így a registry és a hdd is takarítva lett) utána, appdata/roaming és appdata/local mappákat is töröltem, majd csináltam egy tiszta telepítést. Indítás után jónak tűnt minden, a weboldalak bejönnek, viszont kiegészítőket nem tudok telepíteni, vajon mi lehet a gond? Bármilyen kiegészítővel próbálkozom, akkor azt írja: Hiba történt a(z) bővítményneve letöltése közben. Próbálja újra. -
A_ScHuLcZ
addikt
Sziasztok!
Asztali gépemen már egy ideje furcsán viselkedett a Firefox, így gondoltam letúrom az egészet, és csinálok egy tiszta telepítést, majd utána mindenféle böngészőből való importálás helyett visszateszem a könyvjelzőket az egyébként is használt Xmarks, a jelszavakat pedig a Lastpass kiegészítővel.
FF-t uninstalláltam, appdata/roaming és appdata/local mappákat is töröltem, majd csináltam egy tiszta telepítést. Indítás után jónak tűnt minden, a weboldalak bejönnek, viszont kiegészítőket nem tudok telepíteni, vajon mi lehet a gond? Bármilyen kiegészítővel próbálkozom, akkor azt írja: Hiba történt a(z) bővítményneve letöltése közben. Próbálja újra. -
A_ScHuLcZ
addikt
Egészen véletlenül nem lehet a firefoxal megjegyeztetni, hogy egy bizonyos címen lévő oldalt mindig a kiválasztott karakterkódolással jelenítsen meg? Mert akármennyit kattintok az oldalon (ráadásul az egy fórum), mindig át kell állítanom nézetből, és ez baromira idegesítő.

Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Olvasd el az összefoglalót!
● Mozilla blog az ITcafé-n.
- Blogbejegyzés Hidegben sem fagy az új Firefox
- Blogbejegyzés Biztonságban ünnepel a Firefox
- Blogbejegyzés A Firefox követés elleni védelme és egyéb biztonsági szolgáltatásai
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Nem tudom a dal címét, előadóját
- Tőzsde és gazdaság
- BMW topik
- Robotporszívók
- Milyen légkondit a lakásba?
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- További aktív témák...
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen2 munkaállomás - i7 11800H 32GB DDR4 1TB SSD RTX A2000 4GB W
- Bomba ár! Dell Latitude E4310 - i5-520M I 4GB I 160GB I 13,3" I DP I Cam I W10 I Garancia!
- MacBook Pro 16" M3 Pro 36 GB RAM, 512GB SSD, Space Black - 27% ÁFA (0431AB)
- AKCIÓ! 1TB NVMe SSD, 1 év gar 2230
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z490 i5 11400 32GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 TI 8GB ZALMAN Z1 PLUS Adata 600W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


KAMI911
