Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz X Factor #16 üzenetére

    Koszi! Sajna most egy darabig nem tudok msn-ezni, de a cimed elteszem, aztan megkereselek, ha mar tudok.:)
    Addig is maradt ez a topic. Most mar csak egy ''aprocska'':( problemam van.:
    Nekem nem ugy mukodnek a fejlodes utan jart szorzok, mint ahogy annak lennie kene. (pl.http://morrowindhq.uw.hu/ --> tippek trukkok/szintlepes esszel...pontos linket az oldal sajatos html-je miatt nem tudok bevagni)
    Szoval: helyzet a kovetkezo: Alkimia skillem secunderek kozott van. Ez fejlodik MAGATOL, tehat nem trenerektol 10-et, meg is kapnam erte az 5x-os szorzot Intelligenciara. Ez eddig ok. Viszont en (nyilvan amig szintet nem leptem) fejlesztettem a landzsat[Allokepesseg], es a fegyverkovacs[Ero], 10-10 szinttel TRAINEREK segitsegevel, bizva abban, hogy megkapom majd szintlepeskor az 5x-os szorzot a hozzajuk tartozo uralkoado tulajdonsagaihoz. DE nem kaptam semmit! Egy deka szorzot sem! Miert?
    Amit tudni kell.:
    -utobbi ketto nyilvan nem a prim/sec skillek kozott voltak, es szintjuk 5-korul mozgott trainerezes elott.
    -kiprobaltam, hogy 20-at trainereezek rajuk, aztan feljlodok, de akkor sem lett semmi
    -kiprobaltam, hogy megvartam, amig alkimiam elerte a 10-et, (de pihentem!), gyorsan trainereztem, majd pihentem, de igy sem kaptam egy deka szorzot sem!
    ---A nagy talalos kerdes: Lehettseges, hogy (mivel a legujabb patch-em van), megvaltoztattak a game-t, es csak azon skillek uralkodo tulajdonsagai utan jarnak szorzok, amik nem trainerek segitsegevel fejlodtek? (mivel alkimiat nem trainereztem, viszont az meg a prim/sec kozott volt, ugyhogy nem tom)
    ---Es meg egy nagy kerdes!:Most vegyuk a regi jl mukodo game-t, amivel ti nyomtatok: HA tobb skill-nek ugyan az az uralkodo tulajdonsaga, es ezek fejlodnek, akkor a szamitasnal osszeadodnak ezek az uralkodo tuljadonsagok, vagy csak egy skill-et (nyilvan a legtobbet fejlodoet-ha tobb azonos attributumu van) veszi a program???

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák