- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- One mobilszolgáltatások
- Magyarországra is megérkezett a Xiaomi Smart Band 9
- Nonjour: nem fordít az EU-ban az AirPods
- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
- EarFun Air Pro 4 - a cél a csúcs
- Akciófigyelő: Robotporszívó jár a Xiaomi TV mellé
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- Google Pixel topik
-
Mobilarena
A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Robert_96
újonc
Sziasztok!
Pár napa történt hogy iPhone vásárlásra adtam a fejem. Találtam Hardverapron egy jó árú készüléket. Írtam privát üzit is, de sajnos azt a választ kaptam, hogy már elkelt DE tud hozatni még egység áron másnapra, csak a pénzt előbb oda kéne adni mert így szokott rendelni, de ne aggódjak mert írunk egy adásvételi szerződést és be és vagyok biztosítva. Telefonon egyeztettünk időpontot hogy a pénzt hol tudnám át adni. Meg is lett írva az adásvételi szerződés és a pénz is át lett adva. A szerződésbe bele lett foglalva az hogy a pénzt napra pontosan mikor lett át adva és az is hogy a telefont mikor kellett volna átadni nekem. (pénz átadása délelőtt, a telefon átvétele délután) Sajnos délután kapom a hírt tőle, hogy sajnos nem érkezett meg a telefon, de másnapra biztosan el tudná hozni. Mondom oké hát ilyen megesik. Másnap megbeszéljük tali helyet, hogy oda hozza és ott veszem át, de dél után hív hogy a 32gb-os nem jött meg csak 16-os van, de másnapra 100% hogy megjön és át tudja adni nekem. Csütörtöki nap tehát ma megbeszéltük hogy fél 8-kor blaha meki. De sajnos a teló ma se jött meg szóval mondtam neki, hogy akkor mindegy csak a pénzt hozza vissza (121.000Ft). Erre jött az a kifogás, hogy a pénz a cégénél van akitől rendel és csak reggel tudja át utalni mert nincs a cégnek pénze mert a mai rendelésbe ment bele. (Milyen cég az aminek nincs 121.000Ft ja??) Ekkor jött az hogy kész vége, meg mondtam neki, hogy holnap blaha meki reggel 9óra vagy rendőrség. Sajnos a 9óra se jó neki.
Az össze facebook beszélgetés lementve. Telefon hívás időpont megvan. Szerződés is megvan. Mi a teendő ilyenkor? Mit érdemes csinálni? Látni fogom én még valaha a pénzem? (18. szülinapomra lett volna ajándék. Köszi még 1x)
Remélem tudtok segíteni!
Sziasztok!
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell Latitude 5520 / i7-1185G7 /16gb ram / 512gb SSD / Világitó Bill / WIN11
- RÉSZLETRE .OPCIONÁLIS. Asus ROG Strix G614JVR-N4014W SZÁMLÁVAL GARANCIÁVAL
- Nitro AN515 57 15.6" FHD IPS i7-11600H RTX 3070 32GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Egyedi matricák gyártása, akár kis mennyiségben is! Kattints a további infókért.
- Apple MacBook Pro 16" (2021) M1, 32GB RAM, 500GB SSD Csúcskategóriás erő, elérhető áron!
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB Zalman N4 Plus FSP 400W
- Eredeti DELL 240W töltők (LA240PM160)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3128
- BESZÁMÍTÁS! LG 24GM79G-B 24 144Hz FHD TN 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Jogtiszta Microsoft Windows / Office / Stb.
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest