Hirdetés
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Köszi. Idáig nagyn elégedett vagyok vele amúgy, mert halk és gyors (de azért nem alázza szét az eddigi opti165,2*1giga, dfi nf4ultra kombómat). Betöltés, leállás eléggé gyors. A lap amúgy szerintem teljesen minőségi benyomást kell, a csomagalosáa meg egyenesen elsőrangú. A c&q szépen működik. Azért pl. a cmos-reset elhelyezése (a vga és az előlai kivezetések tövében) elhibázott és a ramok is picit közel vannak a cpufoglalathoz. Amúgy aránylag hűvös, bios szokatlan volt kicsit dfi után, de funkcionalitásban nem nagyon marad el számomra, sőt a pwm-szabályozás egész kellemesen megoldott (manual módban mindenféleképpen
) A ház nagyon átgondolt, bár ugye szükségszerűen ki kell szerelni dolgokat, ha "mélyebben" lévő cuccokhoz szeretnénk hozzáférni Amúgy adatlapomon fent van, mik vannak benne..#zodo: köszi Neked is és toldynak és mindenki másnak is, akinek a tapasztalatai segítettek. Szerintem sokáig maradok veletek mini-itx-es, nem lesz most új gép megint egy-két évig.
szerk.: A topic szülöttének tekintem a gépet
.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kingston Fury Beast 32GB DDR5 5600MHz CL32 RAM
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast 32GB DDR5 5600MHz CL 40- 2 év garancia
- 32gb ddr4 ramok
- PC bontás - be quiet Silent Base 600, be Quiet 550W, B760M DDR5, i5-12400F, 32Gb, RTX 3080, 1Tb SSD
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast White RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL 30 EXPO/XMP -2 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
) A ház nagyon átgondolt, bár ugye szükségszerűen ki kell szerelni dolgokat, ha "mélyebben" lévő cuccokhoz szeretnénk hozzáférni Amúgy adatlapomon fent van, mik vannak benne..
.

