- Motorola Edge 50 Ultra - szépen kifaragták
- Milyen okostelefont vegyek?
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Redmi Note 12 4G - valaki fizetni fog
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pista0001
addikt
válasz
PROTRON #60125 üzenetére
Szerintem inkább felülre mehet a 120-as aio a táp mögé, a hátsó venti 92-es inkább, vagy valóban 80-as, ahogy Dr. Akula tippeli. A normál bővítőkártya magasság 12 centi körül van, az i/o pajzs kb 4,5 centi, de az az alaplap alá is nyúlik, szóval az i/o pajzs + 80-as venti is magasabb egy slotnál. Egy jó ideje már a vga-k, főleg a felsőbb kategóriás darabok magasabbak ennél akár 3 centivel is, úgyhogy a konkrét vga ismerete nélkül csak annyit merek kijelenteni, hogy tuti nem 120-as a venti.
Rowon: Nem is kell feltétlenül Photoship, csak jól kell kezet választani.
Ja, mégis kell, a dupla torony hűtőt jól összenyomták. Vagy csak mi nem ismerünk 7/8 centis slim ventivel szerelt dupla torony hűtőt?
Új hozzászólás Aktív témák
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- OLED monitor topik
- Gurulunk, WAZE?!
- Milyen TV-t vegyek?
- Motorola Edge 50 Ultra - szépen kifaragták
- Milyen program, ami...?
- Milyen monitort vegyek?
- Robotporszívók
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Xcover 5 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo V130-15IGM laptop (Pentium Silver N5000/8GB/256GB SSD
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Toshiba P300 SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Csere-Beszámítás! Olcsó Gamer laptop! MSI Cyborg 15 . I5 12450H / RTX 4050/ 16GB DDR5
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Kingston KC3000 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest