- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Poco F7
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Közelebb van a Galaxy TriFold startja, mint gondoltuk
- VoLTE/VoWiFi
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pista0001
addikt
válasz
PROTRON #57817 üzenetére
Ez a belső sim-es dolog nem világos. Ha laptopokra gondolsz, akkor igen, kell egy mpci-e kártya, ami maga a modem. Ha ilyet szeretnél, akkor kell az átalakító a mpci-e aljzat és a kártya közé, ami egyrészt átviszi a pci-e-t, másrészt a sim aljzat is bekerül a képbe (mpci-e -> mpci-e + sim). 20€-tól láttam ilyet, és ez még hosszabb is, mint egy sima full hosszú mpci-e kártya, szóval szerintem elég kevés alaplapba fér bele plussz átalakító (90°) nélkül. Az usb-st bárhova elhelyezheted, saccra 20-30 centis lehet a kábele, es akkor maradhat a wifi+bt a pci-e-ben, mer' ugye az is köll. Költség oldalról ez 20€ plussz a modem, egy sima usb-s külső stick lehet, hogy nem drágább.
-
Rick4
félisten
válasz
PROTRON #57817 üzenetére
Vár még a sorsára..
Meg a többi is ott van bontatlanul, régebben nem kellett ennyi, elég volt azzaz 1-2 tubus, ami nyitva volt, de most nézem én is ezt a tesztet, ebből fakadóan szerintem a jövőben nem nagyon tudok majd választ adni rá, az mx4 mellé szerintem beszerzek egy ilyen thermal grizzly conductonaut-ot.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) G.Skill Ripjaws V 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- ASRock B550 Phantom Gaming 4 alaplap
- GIGABYTE Z390 AORUS MASTER WiFi Alaplap
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1333MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) ADATA XPG Lancer RGB 7200MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 docking station (1x5K vagy 2x4K felbontás) (DisplayLink)
- Honor 90 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- VADIÚJ Bontatlan! Honor 400 Lite 8/256 AMOLED 120Hz Velvet Grey, Dual SIM 2év telekom gar
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest