Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Peterhappy #40346 üzenetére

    Hát, talán a gyári helyett valamilyen utángyártott AM4-es hűtő nem lenne rossz, de ezekkel nem vagyok képben... lehet hogy az AMD-s is megfelel.

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • HookR

    addikt

    válasz Peterhappy #40346 üzenetére

    "A Corsair táp győzött. És ha jól értem, azzal, hogy az csak 125mm, nyertem 25 mm-t és azáltal befér a Giga videókártya, ami 172 mm hosszú."
    Az SFX táp szélessége 125mm, mélysége 100mm.
    Az SFX-L esetén a mélység változik 130mm-re.
    ATX tápoknál a szélesség 150mm, mélységben meg nagy a szórás: 140 - 225+mm...

    Ehhez jön még hozzá a kábelezés hátul. Modulárisnál nagyobb mélységgel kell számolni, mert ott csak a műanyag csatlakozó után tudod a vezetékeket elhajlítani. Míg a sima kábelezést rögtön a táp burkolatától, egy kötegben, így mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya.
    Utóbbi például pont a Metis Plus-nál jöhet jól, mert egy max 150mm mély táp elé a VGA nyákja még elnyúlhat egészen a kábelkötegig.

    "Még azon is morfondírozok, hogy a 2,5"-ös 2TB-s vinyó helyett mégis egy 3,5"-ös WD RED 3TB kerüljön, de szerintem ezt is el fogom hessegetni."
    Ha a felhasználói szokásaiddal összeegyeztethető, hogy a HDD x perc elteltével leálljon, mert csak ritkán lenne irányába adatmozgás és az idő döntő többségében csak az SSD lenne használva, akkor nyugodtan vedd az 5400rpm-es 3,5"-est a nagyobb kapacitással. Legalábbis ha csak a csendesség és ár/érték arány felől közelítjük a kérdést.

    [ Szerkesztve ]

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Új hozzászólás Aktív témák