Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz HookR #40355 üzenetére

    Köszi. Akkor elég egyértelmű, hogy SFX-re van szükségem.

    Döbbenet számomra, mennyivel kisebb a Corsair (100mm x 63mm x 125mm), mint a Pure Power (160 x 150 x 86). Viszont az Corsair SF450 450W full moduláris, úgyhogy e tekintetben lehet, hogy lesz még vele bajom.

    Hogy igazán őszinte legyek, ma akadt a kezembe egy vonalzó és most kezdett el összeállni a fejemben, mekkora is lesz az egész gép (190×277×254 mm).
    Így belegondolva tényleg milliméter és tényleg minden plusz kábel számít.

    HDD: Zene szinte mindig szól, ha be van kapcsolva a gép. Akkor lehet, hogy a 3,5" kiesik. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • AusWolf

    őstag

    válasz HookR #40355 üzenetére

    SFX tápnál vigyázni kell. Bizonyos házakba csak ATX adapterrel lehet beszerelni. Én is gondolkozok, hogy lecseréljem az enyémet SFX-re, mert a vízhűtésem csövei nagyon erősen hajlanak a hosszú táp miatt, csak nem tudom, érdemes-e rászánni a pénzt és az energiát. Ez az első vízhűtésem, nem tudom, mennyire kell tartani a hajlítgatástól. :U

    Merevlemezt illetően szerintem nem vészes a 3,5"-es 7200 rpm-es meghajtó. Ha csend van, akkor kicsit hangos, de nálam is úgy van beállítva, hogy egy idő után lekapcsolja magát (mondjuk van, hogy valamilyen háttérfolyamat visszakapcsolja, amit jó lenne kiszűrni valahogy). Nekem azért kell ez, mert erre van telepítve a játékaim nagy része, és nem mindegy, mennyit kell várjak egy-egy pálya betöltésére. Volt 5400 rpm-es laptop vinyóm is, azzal néha kínszenvedés volt. Arról nem is beszélve, hogy a kis HGST-t nem érdekelték a Windows energiagazdálkodási beállításai, ő minden esetben lekapcsolta magát 5 másodperc (!) tétlenség után. Ez eredményezett olyan szépségeket, hogy pl. Mass Effectben gyakran késtek, és/vagy akadoztak a dialógusok - merthogy ott a beszédet a háttértárról streameli a játék. Ezek után azt mondom, inkább legyen egy hangyányit nagyobb zaj. Játék közben úgysem hallom, üresjáratban meg lekapcsol. ;)

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Új hozzászólás Aktív témák