Hirdetés
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Neked tükröt, az iPhone Airnek emléket állít a Realme
- Soundcore Sleep A30 - a hosszú házasság titka
- Honor Magic V2 - origami
- Google Pixel topik
- Az órádnál fogva vezet nyomra az új Apple AirTag
- Yettel topik
- Apple iPhone 6s - Nyomás utána!
- Redmi Note 15 Pro 5G – a szokásosat?
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
válasz
PROTRON
#55900
üzenetére
Szerintem ott szúrtam el, hogy a nas 2 db switch, meg egy 1KW-os szinuszos szünetmentes van az ág elején, ha a gépek nincsenek bekapcsolva, ezek egyben 25-26W-ot fogyasztanak, és mivel nonstop mennek, ezekkel számolnom kell mindenképp, és bejött, hogy a gép csak napi 5 órát megy, na ez már sok volt at adatfeldolgozó egységnek.
Naszóval ha 11W óránként és napi 5 óra, az napi 55 watt, havi (30 nappal számoltam) 1650W, azaz 1.65kWh, 36Ft-tal (EON területen nálunk meg máshol is 35.92) nincs épp 60Ft, 44W-tal meg 240Ft havonta.
Szóval ezért írtam, hogy valójában nem sok értelme van egy integrált procis gépre sokat költeni, mert a fogyasszon keveset vagy egyen többet, de menjen jól az egy havi 2-300Ft-os különbséget eredményez, ami szerintem mindenkinek a tökmindegy kategória.
Viszont mivel minden modernebb eszköznél csökkent a nagy fogyasztók (proci és VGA) csíkszélessége, a fogyi ugyanúgy csökkent, mintha régi gyenge gépünk lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
- Óvodások homokozója
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Projektor topic
- Media Player Classic és Home Cinema (MPC-HC)
- Napelem
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Sweet.tv - internetes TV
- Ilyet se látunk minden nap, már füstölt a GeForce, de a játék még futott
- Milyen routert?
- További aktív témák...
- FC26 Nintendo Switch játék
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4066, 94% AKKSI
- AKCIÓ! Apple Mac Studio M1 MAX 2022 32GB 512GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple - 1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4279
- HP EliteOne 800 G5 All-in-One i5-8500 32GB 1000GB 23.8" Érintőkijelző!! 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


