Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cold5

    senior tag

    Sziasztok,

    Adott ez a konfig:
    AMD A10-6800K
    Gigabyte GA-F2A88XM-D3H
    2X4GB DDR3 1866Mhz Corsair Vegeance LP
    Chieftec CT-01B
    Be Quite Straight Power E9 400W
    Arctic AMD Alpine 64 Pro rev.2
    Be Quite SHADOW WINGS 120mm PWM
    Samsung 120GB 840 EVO

    Ezt szeretném, átalakítani ITX-re... Tehát kuka az alaplap, ház, és a CPU hűtő (csendesebbet akarok és kisebb kell)

    A következő kérdéseim/kéréseim lennének: Csendes legyen!

    - Milyen ház? CM 130-ra gondoltam, és abba bele egy ilyet NZXT APERTURE M 5.25", mert kell a kártyaolvasó rész! Vagy tudtok olyan házat ajánlani, amibe van gyárilag ilyen kártyaolvasó és 1 SSD és 1 HDD hely van benne esetleg olyat ami 1db 3,5" külső, 1db 3,5" belső, 1db 2,5" belső? ODD nem lesz a gépben!

    - Alaplapból erre gondoltam: GIGABYTE GA-F2A88XN-WIFI, itt a wi-fi miatt gondolkodom, hogy nagyon kell-e nekem, sajnos olyan helyen lakom ahol mocskos sok Wi-Fi van... (5GHz-es a router, csak nem egy szobában lenne a géppel) Mit ajánlotok, ha nem kell a wi-fi?

    - Ha CM 130-lesz akkor mi a legcsendesebb CPU cooler amit vehetek és be is fér? Esetleg Scythe Big Shuriken 2 Rev. B?

    - HDD-ből a legcsendesebbet szeretném... Lehet akkor inkább 2,5" nézzek? Akkor viszont nem kell a házba belső 3,5" hely, csak 2db 2,5". Milyen megoldást javasoltok max. 1TB-re lenne szükségem?!

    Előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

Új hozzászólás Aktív témák