Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mimoid

    csendes tag

    Sziasztok, sajna kevés pénzem van ezért egy olcsó házat szeretnék venni és kinéztem egy JNC márkájú házat a tipusszáma e398 br 4300 ft-ért. Mi a véleményetek róla? Ismeri valaki ezt a JNC márkát?

    ne aggyad az agyad

  • Mimoid

    csendes tag

    válasz Thommyboj #1044 üzenetére

    Nos miután a sok eszemmel saját káromon rájöttem, hogy a mistral computerworld csudálatos társasága megszünt(elcaplattam a Karinthyra meg a Váci úti telepre is) letettem a Jnc ház vásárlásáról. Helyette elcaplattam a Usersbe a frc krt-ra és kinéztem két házat mindkettőt 9590hufért. A márkájuk azonos volt (Foxconn) de csak egy valami hibázott(3gtla-397 és 3gtlm-397) nevezetesen, hogy az egyik microATX a Másik meg midi!!!
    Én mondjuk elősször a midiset akartam megvenni de nem volt raktáron ezért a tlm-eset vettem. Pedig még ki is nyittattam és bele is kukucskáltam! De nem láttam a fától az erdőt, csak azon voltam, hogy elég csavar legyen. Oszt csak otton esett le a tantusz :U
    Na mondom még ez is :O S mivel az Asus A7N8X-E nem igen fér bele sehogy sem így szidtam az istent, magamat és még mindent ami eszembe jutott.
    A házat amúgy kifogják cserélni a másik tipusra, ugyanúgy néz ki csak nagyobb (midi-esített). Különben nagyon szép ház, az enyém fekete semmi csicsa nincs rajta 300wattos táppal adják és 2év garanciát adnak hozzá. Van usb kivezetés az előlapra
    további infó csak a reklám kedvéért ;] [link]

    Ergó, mi ebből a tanulság???
    Természetesen azt köll levonni, hogy rendesen, alaposan, felkészülten, figyelmesen kell tájékozódni!!!

    (Már megint tanultam valamit ugye(?), mint amikor azt kellet megtanulnom, hogy ata-100 csak 133gigáig kezeli a winyókat persze miután megvettem a 200gigásat :C )

    ne aggyad az agyad

Új hozzászólás Aktív témák