Hirdetés
- Yettel topik
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Korábban érkezhetnek az új hajlítható Samsungok
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Feldagadhat a Pixel 7a aksija, fizet vagy cserél a Google
- Macrodroid
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- iPhone topik
- Yepp: korlátlanság és streaming-modell a Yettel adatforradalma
-
Mobilarena
Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban !
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tin_Shield
őstag
válasz
Biznisz Elek #35916 üzenetére
Objektív felől közelíteném meg. Az Oly E-M10k2 marha jó kis gép, de hozzá egy fényerős zoom önmagában annyi vagy meghaladja a kereted. Ha be mered vállalni a fix objektíveket akkor E-M10+45 f1.8+valami rövidebb gyutávú (Oly 17 f1.8, Pana 20 f1.7, Pana 25 f1.7). De még (részben) használt cuccokkal sem biztos, hogy beférsz a keretbe, főleg vakuval együtt.
250e körül én valamelyik belépő Nikon+Tamron 17-50 f2.8+vaku kombóval indulnék, talán össze is lehet vadászni ennyiért, esetleg valamelyik elemét használtan. Kicsit ugyan rövid lesz a vége (ekv 75mm) a portrézáshoz, de szellősebb kompozícióval azért bőven használható, a 24MP pedig simán megengedi a drasztikusabb utólagos vágást is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 15" 2019 i9 9980HK 32GB 500GB Radeon Pro 560X hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest