Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agaron

    tag

    válasz Molydeus #89414 üzenetére

    Ha ISO-nál a rövid bal Shift mellől hiányolod, akkor oda elvileg ez az 1U-s kellene hogy kerüljön: "<>"

    Valószínűleg én használok rossz kiosztást, itt még zavarban vagyok kicsit, de kb ezzel tudom jól szemléltetni, mert pont ilyen billentyűzetem van is itthon, és a Windows-ban ez is a kiosztásom. Itt látszik, hogy a kétsoros enter mellett van egy pipe, és a bal shift mellett a másik. És ahogy nézem úgy, ahogy mondod megkaptam a 4 db-ot, viszont nekem úgy tűnik, hogy pl ebben van még 1 db 1 U-s, ebben pedig csak 2 db 1 U-s van. Az volt a sejtesem, hogy a fent linkelt kiosztás kirakható a MarrsGreen készletből, de lehet csak félre értem.

    Vagy más miatt kellene még egy "|\"?

    Igazából csak emiatt, mert a 2 soros enter mellettit használom, viszont nem tudom, milyen nyelvi beállítás mellett fog nekem a bal shift melletti billentyű "<>" billentyűként funkcionálni. :F Mondjuk az sem gond, ha így marad, mert ráadásul napközben Magic Keyboard-ot használok, ott "~`" a bal shift melletti billentyű, leginkább az van a fejemben, de ha van erre valami helyes nyelvi beállítás, akkor jöhet, legalább ha más ül véletlen a gépemhez, azt üti, ami oda van írva.

    Steam Deck | PC | PS5

Új hozzászólás Aktív témák