Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz Kartács #124139 üzenetére

    Gyere a monitoros topikba. Itt nem ajánlják a monitoros topikot egyáltalán, nem tudom mi bajuk azzal a topikkal. Inkább ajánlanak valami szar monitort, de nem küldik át az embert. :D

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

  • DonMaster

    addikt

    válasz Kartács #124139 üzenetére

    elvileg amd intel-es megjelenék aug végére várhatoak persze mire itthon is lesz addigra még félhonap eltelik , vega 1 max 2napja van piacon még 2-3hét mire normalizálodik fejlödik driveresen , szoval ugy durván 1honap minimum ha 2honapot vársz akkro már kint lesznek , és már nem is kezdö áron ami mindig sokkal magasabb mint a pár hétre rá lévö ár . Én a helyedben vissza jönnék akkor .

    vga nem irtam hgoy rosz az fe hütése csak azt hogy a custom -ok sokkal alacsonyabb höfokon tartják a gpu-t plusz az oc-jük is több , és az fe verziok és a simák között nincs akkora ugrás,
    fe-k kb 240-260e között vannak 250-280 között már lehet kapni jol hütöt vga-t 1080ti-t persze vizes 280-tol kezdödik.

    akkor jo a táp azt lehet én olvastam félre hogy az már emg van és azt nem vennél, ha téynleg nem használt nagyon akkor az még rendben is van .

    ssd fury vs evo hát már hgoy lenne jobb? fury az mlc még az evo az tlc-s már technologiában is roszab a samu , föleg árban, de ott van még a hyperx xeno ami tuti gyorsabb az evo-nál és árban szinten 1:1-ben az evo-val és ugyan ugy mlc-s mint a sima fury x + a sebesség.
    persze ha samsungot akarsz venni akor ugysem tudlak lebeszélni ,de ez már a tedöntésed.

    de amugy ha csak foto nézés akkor anank téynelg kár kiadni anynit amenyibe az nvme-s kerül , max ps-ben ha dolgozol de mint irtad játék gondolom film net és foto nézés ezek kb iylen alap dolgok ezek simán fognak dutni sima ssd-n is nem kell ehez nvme-s ami 2000mbps+-osak, az inkább munkára iylen célban nem adja ki erejét kicsit sem . nagyon max 1-2 inen 100gb másolása oda 100gb meghajton belül másolása lehet gyorsabb pár secel.

    monitor terén a 4k-sok 100e-töl kezdödnek a legolcsobb, de a 144hz-esek simán 200e alap ártol a legalapab egy normális az téynelg iylen 300e-töl van de ezt deja vu jobban vágja a monitor témát.

    deja vu

    azért nincs oda küóldve a monitoros topic mert aki venne monitort az iylen max 50e-ig venne aki több ért az kapásbol meg találja azt a topicot és ott kérdez, de ugye 50e -ig 22-24"-osba fhd -ba te sme nagyon tudsz sokkal jobbakat ajánlani mint amit itt teszünk , mert ugye nincs, 100e ért már van jo de a legtöbb eset 50 e söt nem rég volt 20-25e ért is ara azért kb töknyolc mit ajánlasz kategoria , lényeg hogy legyen kép.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Kartács #124139 üzenetére

    Az a baj nem tudom mi lenne a jobb választás akkor fullhd-2k 144mhz vagy egy szimplább 4k-s monitor...
    De ennek még utána járok.

    Ezt élőben kell megnézni, kipróbálni etc. Én pld egy 40" 4K TV-t használok itthon, játékra, netre etc. Eszem ágában nem lenne visszamenni monitorra, de az is igaz, hogy elég nagy kompromisszumokkal jár, mert ezen pld nem tudok online reflex-shootert értelmesen játszani, nagyon visszafog a késleltetés. A méret viszont mindent feledtet.

    Tehát a lényeg, hogy el kell döntened, hogy Elérhető ár - Méret - Késleltetés - Színhűség - Képfrissítés - Sync hatosból hol vannak a prioritások. Nemhogy mindet, de egyszerre hármat sem nagyon lehet megkapni, sok szerencsét :)

    Ha most veszel gépet, akkor 1080Ti mellé (is) RyZEN 1600x-et érdemes venni, lehetőleg húzva egy kicsit.

    Ha ráér két hónapot, addigra kijön a 8700K és 8600K és be is áll az áruk. Hogy milyenek lesznek, és mennyibe fognak kerülni azt csak tippelni lehet, de én elképzelhetőnek (valószínűnek) tartom, hogy a 8600K egy vállalható tuning mellett el fogja kalapálni a 7700K-t és olcsóbb is lesz. Ez csak tipp. De ha kibírod, és sok évre veszed a cuccot, akkor érdemes lehet kivárni. Ha nem, akkor az 1600X-el nem fogsz mellényúlni.

    J.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák