- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- 2 az 1-ben töltőkábel a OnePlustól
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Mobil flották
- Huawei Watch Ultimate - dizájnultimátum
- Samsung Galaxy Buds3 Pro - szárat eresztettek a babok
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- A kínai gyártók 3D arcazonosítással kísérleteznek
- Okosóra és okoskiegészítő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
ROBOTER
addikt
válasz
Ffranklyn #37494 üzenetére
A Zuiko objektíveknek sajnos ez a gyenge pontja a rendszer létezése óta. Képtelenek egy értelmes tubust összehozni. 12-60, 50-200 mindkét verziója gáz volt ebből a szempontból.
A Sigma 17-70 (még az első verzió) teleszkópos volt, mégis atom biztosan állt az eleje. Nem lötyögött. Az Olympus ezt egyetlen résszel is képtelen megoldani.
-
jjeahh
nagyúr
válasz
Ffranklyn #37381 üzenetére
szerintem a középre súlyozott meg szpot fényméréssel való kísérletezés-el fog telni a hétvégém
hisztogrammot is szívesen használnám, csak teljesen kikészít ez az oly menü betegség...mondjuk sztem kordában tudnám tartani a dolgokat hiszto nélkül is egy evf-ben pl., de az e-p1 kijelzője valami borzalom, az élességet nagy nehezen belövöm, azon kívül kb annyira használom, mint egy átnézeti keresőt...ha látok középen egy nagy fekete foltot, akkor ott ember van, katt...kész a portréMercutio_: a durva az, hogy már nem jó társaság, ha kirándulunk facebookozik, kocsmában facebookozik, ha leülünk egy jó filmet megnézni facebookozik közben, evés közben, a tányér fölött nyomkodja a telefont, viszi magával fürdeni, általában éjszaka 2-3 körül alszik el, mert chat-el, ezért délben ébred...ja talán mondanom sem kell, hogy a róla készült képek nagyját azért nem használhatom fel, mert telefonál rajta...
ez így viccesnek tűnik, de valójában a sok virtuális élettel már kizárja a valódi kapcsolatokat...ez van, nálunk a 15-20-25 éves-ek úgy nagy általánosságban ezt csinálják.
-
válasz
Ffranklyn #36385 üzenetére
jó, azért persze ez az egész most egy pletyka + spekuláció. nem biztos, hogy 10 évre előre megvan a mestertervük, lehet, hogy most kihoznak egy x vázat, de utód már nem lesz stb. mindenesetre, aki jobb gépet vár, mint az e-m5, az csalódni fog szerintem. én olcsóbb, használt e-m5-ökre mennék rá, ha ez a kategória érdekelne.
-
MrChris
nagyúr
-
b.vr
őstag
válasz
Ffranklyn #35330 üzenetére
Hát pont ez a kérdés, hogy az amazonos eladó vajon a vámot, áfát már rendezte-e (mint ahogy elvárható lenne), vagy az majd aztán még a vásárlóra rakódik (ami elég furcsa lenne persze, ha már mégiscsak az egyik legnagyobb EU-n belüli webshopban vásárolok)
(nekem még nem volt aktuális, de ha az lesz, előtte tuti lelevelezném az amazonnal hogy mi itt a pontos helyzet)(#35331): ez mondjuk USA webshop, itt még ha lenne is szállítás, akkor is +vám +áfa.
-
lenan
aktív tag
válasz
Ffranklyn #33310 üzenetére
Teljesen igazad van, bár a felbontás itt az apsc objektíveknél 11 ill 16 mp croppos objektíveknél. Ez spec kisebb ill. ugyanaz mint a jelenlegi nex gépeknél, ezzel nem hinném hogy baj lesz. ha igazak a hírek ráadásul ez mint kb a multiaspi szenzornál, akár négyzetes is lehet a képkörben, majd meglátjuk.
Ettől még tolhatják ki az obikat bőven, nincs egy darab se eddig FF-re nekik.
Állítólag lesz eos, nikon F, leica adapter rögtön hozzá, ez azért érdekes lenne.
Mondjuk én csinálnék a nagy barátságra való tekintettel egy m43-E adaptert is, persze lehet a 2mm-be nem férne bele:-) -
Marseille199
senior tag
válasz
Ffranklyn #32962 üzenetére
A fene tudja. Mondjuk aki vakukioldóval dolgozik, annak szerintem pont felesleges a TTL.
Mármint ha 1, 2 vagy akárhány vakut is kezelek a gépváztól távol, akkor azok nekem ne döntsék el maguktól, hogy mit villantanak. Tudom én azt, legalábbis én így működök, ha több vakuval dolgozok. Mindegyiket külön szabályzom az elérni kívánt hatás érdekében. A precíz TTL szerintem a vázon hagyott vakunál fontos, illetve ha 1 fényforrás van. De ha többel machinál az ember, akkor pl tiszta káosz is lehet.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- 2 az 1-ben töltőkábel a OnePlustól
- Metal topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Építő/felújító topik
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Gitáros topic
- MILC felhasználók szakmai topikja
- OLED monitor topik
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi 9AT, Xiaomi Redmi 10, Xiaomi Redmi 10 2022
- LG 40WP95XP-W - 40" NANO IPS - 5120x2160 5K - 72Hz 5ms - TB 4.0 - HDR - AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest