Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz evR #169 üzenetére

    6210-em van nem volt vele gond csak három.
    1.kopik az ezüst rész
    2.magától kikapcsol
    3.mivel magától kikapcsol sokszor kellett bekapcsolni így szétment a bekapcs. gomb.
    ezek mind sok év után jöttek elő tehát mondhatom hogy nem jártam túlságosan rosszul.

    6310 is jó teló
    6230-at is dícsérik
    6233-nak utána olvastam és nagyon megszerettem, ezért én is úgy érzem hogy jó uton járok pláne hogy egy remek sorozat folytatása.
    Én nem 1évre szoktam telót venni, mint látod.:)

    geckowize
    Megtörtént a körbenézés tegnap ezért ezt a két telefot néztem ki(3250 6280)
    Viszont utána olvastam neten.
    3250 már a boltba se volt túl szimpi, mert joy van rajta ami eleve nem tetszik a telefonokon, mert túl picik és részemről használhattatlan és egy plusz gyengerpontja a telefonnak.(mechanikailag is)
    Az elforgatásról szintén ez a véleményem, mivel sztem egy idő múlva elkopik és vége.(mondjuk 1 év múlva)
    A másik még, hogy az inkább zenehallgatásra való, nekem pedig telefon plusz fényképező kell, zene csak pozitívum.:)

    6280-nal az a gond, hogy nagyon panaszkodnak a lötyögős fedlapra, más gond talán nincs is vele...még tetszik is.

    Athos07f
    Leírtram a véleményem, de azért köszi:)


    [Szerkesztve]

  • Fermat

    tag

    válasz evR #723 üzenetére

    Arra bőven elég hogy lekapod miközben a baratnőd meztelenul birkozik a szomszéd macskájávál vagy az Andrassyn látsz egy Ferrarit és innentol megáll a tudomány.
    Bár én most vettem egy gépet (Sony Cyber-shot DSC-H7) és kényelmesebb az ismerős lányokat fotozni, szép nagy éles kép... sokmindent megmutat :)

    [Szerkesztve]

    .::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

  • rumos14

    nagyúr

    válasz evR #734 üzenetére

    na ez tényleg egy méltatlanul efleledett teló. elolvastam most megint a tesztet, tényleg ott van a szeren, kicsit csúnyácska, dehát tudjuk hogy miért, mi miatt. érdekes, hogy az ára is hogy tartja magát. egy E61 lényegesen olcsóbb.

Aktív témák