- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Mobil flották
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- Magisk
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók, videók mobillal
- Azonnali mobilos kérdések órája
Aktív témák
-
Tele von Zsinór
őstag
1, Igen, ez tény, de most mondjuk nem ez volt a cél, tökéletes volt a fix útvonal.
2, Ma tanultuk a függvényeket :)
3, Viszont azt még nem tudom, hogy függvénynek pontosan hogy is lehet paramétert átadni. Én arra gondoltam, hogy úgyis látja az összes változót, amit a program használ.
Köszi az épületes hozzászólást! -
Tele von Zsinór
őstag
Na igen, ez sem hülyeség. A gyakvez jó fej, előző órán sok kérdésére tudtam a választ, aztán a végén sikerült olyat kérdezni, amin sokat gondolkodott, és a végére sem volt biztos megoldás :).
-
Tele von Zsinór
őstag
Igazatok van, ha ott a pandora, akkor mit keres az extrán?
[L]http://people.inf.elte.hu/maerlyn/fibo.sh[/L]
És látom, azért komoly viták merültek fel a cimkékkel kapcsolatban. Először azért gondoltam a cimkékre, mert még nem mélyültük el a linuxban annyira, hogy a bonyolultabb szerkezetekkel tisztában legyek. De előreolvastam egy kicsit, és ott találtam a case pontos szerkezetét, és végül az lett a megoldás. -
Tele von Zsinór
őstag
Na, itt a link, várom a véleményeket:
[L]http://www.extra.hu/fasigabi/fibo.sh[/L]
Az extra kicsit állat,de le lehet az tölteni.
[Szerkesztve] -
Tele von Zsinór
őstag
Nem vágom, kezdő vagyok linuxban, azaz elte progmaton gólya. Azonban mostanra a kérdés tárgytalan, sikerült megoldanom több egymásba rakott case-el, és remekül működik. Nagy számoknál lassú, de itt most nem a gyorsaság a cél. Ha érdekel valakit forráskód, belinkelhetem.
-
Tele von Zsinór
őstag
Hello,
valószínűleg kezdőnek tűnik a kérdés (mivel az is), de linux alatt egy parancsfileban hogy lehet cimkéket definiálni ill. odaugrani? Egy olyan progit kell írnom, ami kiszámolja az x-edig elemét a Fibonacci--sorozatnak, ezt én rekurzívan képzeltem el, ahhoz meg cimkék kellenének.
Zsinor
Aktív témák
Hirdetés
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Milyen széket vegyek?
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Autós topik
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Milyen házat vegyek?
- Renault, Dacia topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- IBM/Lenovo Thinkpad T60
- Creative Sound BlasterX G5 (70SB170000000) (Sound Blaster) (DAC)
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 15" 2018 i9 9850HK 32GB 500GB 560X 4GB garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged