Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pushalias

    addikt

    válasz Vladi #20970 üzenetére

    Nem akarok szemétnek látszani, de igazából tessék kezeket összetéve örülni, hogy a szemét tőkehajhász Skype-ék egyáltalán fejlesztenek a piac kétszázfelé fragmentálódott 1-2 százalékának, amelyik ráadásul jellemzően pont nem az a fizetős fajta.

    (#20971) trytron Nekem pont megfelel, ahogy leírtad, elképzelhető a driver probléma, ez esetben én a gyártó és a forgalmazó oldalán néznék körül, valamikor ezer éve nekem onnan sikerült leszedni a hüvelyhez a drivert.

    [ Szerkesztve ]

    Honor 9 / HP 8470P

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Vladi #20970 üzenetére

    Most nem konkrétan a k3b meg a skype kapcsán írtam amit írtam, hanem úgy általánosságban. Az az igazság, hogy sok mindent lehetne jobban, egyszerűbben, butábban megcsinálni. Ott van pl. az auto login kérdése, hogy ehhez miért kell terminálba mászni sok disztrón és még sorolhatnám.

    pushalias: mivel az itteni tapasztalt Linuxosokhoz képest új vagyok Linux téren a magam 4 évével, számomra nem jelent nosztalgikus érzést vagy valami ilyesmit a terminál használata. Amit ott csinálok, azt azért szoktam ott, mert gyorsabb és egyszerűbb, pl. a hétköznapi csomag telepítések v. rendszer frissítés, de ettől még sok dolgot feleslegesnek tartok.
    Pl. hiába mondják, hogy a terminál mindenhol van meg az univrzális, elég említeni a fenti auto login dolgot, ablakkezelőnként eltérő helyen kell keresni, esetenként még a disztró verziói között is eltérő helyen van ugyanaz egy config fájlban valamerre, ennyi erővel már lehetne egy gomb a gui-n is, igazán nem jelentene nagy erőforrás igényt így 2013-ban...

    spammer: mikor az MS megvette a Skypeot, első dolguk volt P2P alapokról átírni szerver - kliens alapokra. No vajon miért... :)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák