Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • treklam

    tag

    Akkor irok én egy kis tapasztalatot, bár lehet már senki nem olvassa, a legtöbben sztem már uj telefont vettek. Felraktam a mokee pie android 9.0-t x722re az alap eredeti rom-ra. Engem meglepett milyen szépen működik, nagyon jól testreszabható, a legjobban az értesitő led tetszik, nagyon részletesen testreszabható, beállitható a szin, hogy milyen gyorsan villogjon vagy csak világitson. Még csak a 2. nap használom lehet azért ilyen gyors de nagyon pörgős antutu 157 ezer pontot kapott nálam az még elfogadható. Ami nehezebb volt, hogy a telekom alkalmazás nem akart működni mert rootolást jelzett pedig nem is rootoltam, felraktam a legfrissebb magiskot azzal sok olvasgatás után sikerült megoldani: a telekom alkalmazást hide root-olni kellett majd a magisk managert is hide-olni kellett (a progi menüjében átnevezte saját magát), na igy már működik (a banki alkalmazás is). Egy reklámot láttam a mokee progi menüben, meg egy dolgot láttam ahol adományozásért plusz dolgot adnak de eddig nem vészes. Remélem nem jön idővel a még több reklám.
    Ma irta nekem hogy frissités tölthető le 700mb, uh, az egész romot egyben tölti? Egyenlőre nem rakom fel, talán később frissítek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák