Hirdetés
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- iPhone topik
- Sony Xperia 5 V - kell-e nekünk zoom?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Realme 9 Pro+ - szükséges plusz?
- Dobja a némítókapcsolót a OnePlus
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Mobil flották
- Garmin Fenix 7 és 7S - profi sport megszokásból
-
Mobilarena
Hasznos linkek
Új hozzászólás Aktív témák
-
Beni97
őstag
válasz
Enigma1945 #65153 üzenetére
Szia
Azóta neked megoldódott?
Csak mert nekem nem és már komolyan felkúr, hogy egy ekkora cég, hogy lehet ennyire gyökér. Oké, nem értek a programozáshoz meg az ilyesfajta dolgokhoz de az, hogy több mint másfél hét se elég arra, hogy egy ilyet fixáljanak az azért nem hiszem, hogy profizmusra vall. -
Sordoran
addikt
válasz
Enigma1945 #65153 üzenetére
Most valami baj lehet szerver oldalon, nálam is néha nem tölt be a főképernyő, a küldetések, semmi. Játszani tudok, de amúgy össze-vissza eltűnnek a kliens egyes részei. A napi küldetés is korábban ha meglett megadta jutalmat és mutatta a hátra lévő időt reset-ig. Most viszont beragad, Jutalom függőben kiírással ott marad, nem jelzi időt, és van amikor tegnapival együtt adta meg az aznapi jutalmat is.
Új hozzászólás Aktív témák
A játékról részletes leírás az összefoglalóban.
A RIOT Games szabályzatának megfelelően, és ahogy a Prohardver lapcsalád összes topikjában, itt is tiltott az account adás-vétel még említés szintjén is.
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest