Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz katt777 #5639 üzenetére

    "Mindketten tudjuk, hogy nem a képesség, hanem az akarat hiányzik."
    Ő valószínűleg már rég felfogta, vagy eddig is tisztában volt vele, hogy az egésznek semmi köze az akarathoz. "Szakértőzni" a legegyszerűbb, de ha ennyire átlátod a dolgokat, miért nem csináltál meghajtót magadnak. Nem nehéz, ha az alap chipset driver rendelkezésre áll.
    TV2000XP Expert: nem mai játékos ő sem, és mégis működik minden OS-en, legyen akár 79bites. Hetente legalább egy új meghajtó jelenik meg hozzá, pedig van számtalan újabb típus, amire mondhatnák, hogy vedd meg helyette.
    PVR2000: elég népszerű típus, nagyjából egy idősek is, de már XP-ből is csak 32bitesen használható.
    Valóban úgy gondolod, hogy csak azért nincs/nem volt 64bites meghajtó hozzá, mert leszarják a felhasználót? Valószínűleg igazad van, és egy nagy összeesküvés áldozata vagy te is.
    Vagy lehet hogy az adott chipset korlátai, hibája miatt mégsem lehetséges normálismeghajtót írni hozzá? Ez esetben panaszával fáradjon a chipset gyártóhoz, ott nyafogjon.
    Készült 64bites meghajtó a PVR2000-hez, nem hivatalos, csak pont a hardveres tömörítés nem használható. Így van értelme, barkácsmegoldásokkal részben támogatni egy eszközt?

    "Nem a saját driverről volt szó, hanem ami direkt sonora-ként tölthető le."
    Sonora driver 6.0.1012.7002 (09/08/2009), Windows 7 Windows Update available
    Mindegyik direkt Sonora-ként tölthető le, ez települ WU-ről is, ezt találod a gyártó oldalán, és a cd-n is.
    Az összes friss meghajtó nálam linkelve van.

Új hozzászólás Aktív témák