Új hozzászólás Aktív témák
-
Kernel
nagyúr
válasz
jolti05 #2579 üzenetére
WD40-nel nem kellett volna. Mosd le tisztára (lehet meleg, mosószeres vízzel is), utána keress valami ilyet: [link]
Nem azt mondom, hogy pont ezt, létezhet olcsóbban is, csak a példa kedvéért.
Benzin egyébként nem való a gumihoz, oldhatja némelyiket, a pogácsáknak is kifejezetten árt. Gyógyszertári alkohol mehet rá, ugyanakkor tiltott a szervizműhelyben háztartási denaturált szesz, mert nem tudom, mit raknak bele, de az is megtámadja a gumit, legyen az videoalkatrész stb.
100 %-os alkohol persze nyilván nem létezik, mivel az alkohol vizet köt meg, a levegőből is. 70 %-os szokott lenni a gyógyszertári, az is tökéletes, hiszen amellett csak vizet tartalmaz. Vagy van töményebb is, de az sem 100 %-os.
-
Jlaszo81
csendes tag
-
MADKING
tag
válasz
jolti05 #2579 üzenetére
Huha WD40,ragogumi alufolia,hat ha ezek utan meg alkoholal ra mesz akkor szep tiszta lesz a feluleted foleg WD40 utan mamar mind1 mit csinalsz.
ird be gugliba azt hogy "grafit ragaszto taviranyitohoz"http://www.arwill.hu/portal/Budapest_/Elektro_alkatresz/Muhely_felszerelesek/Vegyszerek/Ragasztok/Grafit_alapu_vezeto_ragaszto_1_590149_444778.html
peldaul, de van olcsobb
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 7700X Processzor!
- Dixit 4 Eredet (bontatlan, fóliás kártyacsomag)
- Bomba ár! Dell Inspiron 15 5578 2in1: i7-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Epson Expression 12000 XL Nagyformátumú A3 szkenner
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest