Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AgentOrange

    újonc

    Hejjó. Kedvenc olvasmányommá vált a fórum, amióta rájöttem hogy "-NEKEM ROLLER KELL!". Költözésen estem át és már néhanap buszra kényszerülnék, ami nem akkor indul amikor én. Végül én is Town 9EF-et vettem, szép fehéret és nem bántam meg. Zörög ugyan a kicsike, fel kell térképeznem a környéket aszfaltügyileg, meg kutyaügyileg, ugyanis az ember legjobb barátját különösen zavarom a jelek szerint. Érdekes lenne egy zajteszt 7EF vs. 9EF. Ugye a 7esnek nincs csillapítása, meg egy képen amit láttam kereke is keskenyebb, mint a 9esnek, de én ezt nem gondolnám, szerintem ott évadkülönbség van. No ami miatt írok az a csengő, vagy az egyszerűség kedvéért nevezzük inkább: legfőbb zavaró tényező public enemy no. 1-nak. Ez egy műanyagkarikán lötyögő fémkarika. Nekem nem lesz rá szükségem. Nem tudom ti találtatok-e rá valami nem MacGyver-i megoldást (pld.: rágó), lehet hogy valami állítással megzabolázható és vak vagyok, én miután kiállt a bal hüvelykujjam attól, hogy rajta tartottam, hogy ne csengessen folyamat, meggyőztem magam, hogy ez a kis hely a kormányon nekem majd kelleni fog lámpának és nekiálltam leszedni. DE Ó! A műanyagot egy csavar fogja, szétfeszíted pipa, de a fémkarika az egyik oldalról az ergonómikus kormánymarkolat, másik oldalról az űrtechnológiás madzag embargójában maradt. Neki is álltam, kombinált fogóval összenyomkodni, fárasztani meg szétvágni a fémet úgy hogy közben a feketére festett cső ne sérüljön, majdnem sikerült is. (a cső is megkarcolódott, meg a karika is egyben maradt) Végül egy földöntúli hatalmú óllóval megoldottam a gordiuszi csengőt és máris kevesebb decibellel rugdalózhatok. Csak azért szólok, hogy vasfűrész, vagy flex nélkül sok szerencsét, nekem egyik se volt sose. Ha tudtok vagy tudtatok volna más megoldást és csak én vagyok a hülye, szívesen hallgatom. :))

Új hozzászólás Aktív témák