- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Nothing Phone (1) - nem semmi (2)
- Ulefone Amor 34 Pro - a nagy vetítőgép
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Motorola Edge 50 Ultra - szépen kifaragták
- Google Pixel topik
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Android szakmai topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
-= CsoCso =-
tag
válasz
DeluksZ85 #13 üzenetére
''...magyarázott valami diskről a BIOS...''
Lehetne ezt kicsit pontosítani? Tudnillik egy BIOS-ban elég sok felé lehet szó ''disk''-ről, de ők nem azok a ''beteszek egy floppy-t és kiegészítem...'' népek! Én az alaplapomhoz kaptam egyetlen lemezt (ha úgy tetszik: disk-et), amit Vindóz telepítéskor F/-ra ülve használhatok fel. (ezt az alaplap gyártójától lehet - gondolom - letölteni)
Ahhoz, hogy SATA-t felismerje BOOT-nál, be kell kapcsolni (nekem spec. Award BIOS-om van) nálam az Integrated Peripherials/Chipset features menüpontban a Serial ATA Controllert. Ha ez megvan, már boot-nál külön be tudok lépni a Sil3112 saját kis RAID BIOS-ába, és fel is ismeri a HDD-ket. -
-= CsoCso =-
tag
Én ezekhez még csak annyit fűznék hozzá, hogy XP prof. telepítésekor mindenképp' vedd ki a rack-ből a másik HDD-t, mert én épp' a minap szívtam egy hatalmasat, mert a régi PATA HDD MasterBootRecord-ját írta meg az a fránya telepítő! Kvázi csak arról boot-olta be az egyébként szintén 160-as SATA Samsung-on lévő Vindózt!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- LG 65" C1 OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB/ WD19TBS/ WD22TB4, (K16A) TB16/ TB18DC
- Samsung Galaxy S23 Plus 256 GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest