Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Danex #3607 üzenetére

    A hozzászólásaidból nem érzem azt pánikot/kétségbeesést aminek ilyenkor lennie kell. Te gyakorlatilag most keresed a választ a 'mit kezdjek az életemmel?' kérdésre. Az, hogy a mobilfejlesztést el tudod képzelni az olyan messze van attól, hogy tudod is csinálni mint ide Tokyo...

    Arról amit nem csináltál nem tudod eldönteni, hogy jó lesz neked vagy sem.

    Olyan nyugodtsággal vagy a téma felé, hogy már-már érdektelenséget érzek...vagy csak jóféle dohányt pippantottál...

    A lényeg, hogy senki nem úgy emlékszik vissza az egyetemre mint ahol megtanulta a szakma minden csínját-bínját...

    Tudod mi a poén?
    Óvodába azt mondták mennyi hasznos dolgot fogok tanulni az általánosban.
    Általánosban azt mondták, hogy a középsuliban majd lesz már specializáció
    Középsuliban azt mondták, az egyetem csak szakmai tárgyak lesznek...(végül is volt spec)
    Egyetemen meg ugyanúgy volt egy rakás felesleges fejtágító amiből már a felére sem emlékszem. Helyette tanultam mást a meló alatt...

    Szóval ha azt hiszed mindig azt csinálhatod amihez éppen kedved van a melóban akkor tévedsz. Vannak jó részek és vannak kevésbé jók...

    Hogy egy klasszikus kis zöld fickót idézzek: "Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld."

    Te jelenleg csak próbálkozol. Nincs meg benned a kellő szorgalom és elszántság ahhoz, hogy elvégezd a sulit és tovább csináld ezt az egészet. Ellentétben a többiekkel én másképpen motiválnálak.
    Hagyd a fenébe az egyetemet mert ezzel a hozzáállással totálisan alkalmatlan vagy rá. Ha időközben rájössz miről beszélek akkor képes leszel befejezni...

    Nekem nem volt ilyen opció, hogy majd lesz így megy úgy... egy út volt. Megcsinálom akkor is a vért hányok és nem alszom egy hétig, mert tudtam, hogy nem akarok egy szalag mellett 12 órában megrohadni annyi pénzért ami max sértésnek jó... Üdvözöllek a való világban...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák