Hirdetés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Apple Watch
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
konczy3
senior tag
Szia! a keret az tényleg fémből van illetve a kijelzőn mennyire érződik hogy 2160 hz a pwm vagy ugyan olyan mint egy 240 hz es Samsung oled?
Szia, nem, bazári műanyag a keret, jó kérdés hogy Samsunghoz képest milyen, nekem laikusként tű élesnek tűnik, ami most volt a kezembe samsung egy A55, annak a szintjét simán hozza. De frissítés még azóta se semmi...
-
Bálint941121
tag
Vettem egy sima note 40et 60 ezerért anyunak, akinel egy sima nyomogombos Nokiat vált, mivel tenyleg csak telefonál max néha jön SMS. Meg az unokákat nezegetheti a kijelzőn, mert az az árához képest ennél is egy pozitívum. Viszont ami durva, egy 2024-ben megjelent modellnel, decemberben, augusztus 5. Az utolsó frissítés, az is csak egy biztonsági frissítés volt
Szia! a keret az tényleg fémből van illetve a kijelzőn mennyire érződik hogy 2160 hz a pwm vagy ugyan olyan mint egy 240 hz es Samsung oled?
-
konczy3
senior tag
Vettem egy sima note 40et 60 ezerért anyunak, akinel egy sima nyomogombos Nokiat vált, mivel tenyleg csak telefonál max néha jön SMS. Meg az unokákat nezegetheti a kijelzőn, mert az az árához képest ennél is egy pozitívum. Viszont ami durva, egy 2024-ben megjelent modellnel, decemberben, augusztus 5. Az utolsó frissítés, az is csak egy biztonsági frissítés volt
-
lolal
senior tag
Infinix Zero X Pro tulajként mondom, hogy eme árazás nagyon mellé lett lőve. 90 - 100 Ft értékben ez egy szuper ajánlat lehetne. Ennyiért semmiképpen.
-
SkyLine3000
addikt
Már bocs, de ebben a sz@rban mi van 140e ft???
Ha megfelezik, még az is bőven sok lenne érte. -
g-thomas
senior tag
Elég gyenge próbálkozás a magyar piacon.
-
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet.
-
NomadND1
senior tag
Google Pixel 9-et láttad már?
Témához:
Nagyon hiányzott még egy kinai ipari hulladék a piacra. -
Janika(1982)
senior tag
Maradjon ott,ahova gyártották,ennyi.
-
zdanee
őstag
Bazári telefon, drágáért. Irdatlan kamerasziget, de csak egy igazi kamera, minimal effort lokalizáció, telerakva shovel és spyware vackokkal, de legalább az alsó kategória előnyei sincsenek meg, mint a jack és a microSD. Aszem erre mondják, hogy két szék közt a pad alá.
-
Aweriot
aktív tag
Ennyiért már van telefon is
-
Graphics
Jómunkásember
Ajjj...hát az alsó ligás kínai gyártó és 100wos töltő egy mondatban számomra az instant lakástűz szinonimája. Bátor, aki ezt használja.
Nem függ össze a két dolog, a töltőt is beszállító biztosítja.
A Note 7-esek idején sem állta meg a helyét ez a dolog, és a beszállító volt a ludas.
-
Rigormortiis
veterán
Ajjj...hát az alsó ligás kínai gyártó és 100wos töltő egy mondatban számomra az instant lakástűz szinonimája. Bátor, aki ezt használja.
-
Janika(1982)
senior tag
-
Graphics
Jómunkásember
140-ért?
Közel nevetséges ...
Ennyiért vettem nemrég a Poco F6-ost, de hazai forgalmazásban millió jobb készülék van...
Nem lesz sikerstory sem az Infinix, se a Tecno...
-
Vtwo
őstag
Elnézve a felsorolt konkurens modelleket ez ennyiért még viccnek is rossz.
-
kbyte1024
veterán
Nagyon gyenge. Én megkérdőjelezném a frissítéseket is meg egy két adatot is. Kamu kamera az tuti. Ha letakarod se történik semmi. Ennyi elég is. A DC dimming is ezek után kérdéses. Na meg vagy lejátsza nagy felbontásban vagy nem....ez meg hogy? Szóval van baj rendesen. Az áráról meg ne is beszéljünk.
-
vlesi69
őstag
Az Alza azt hiszem már az első negyedévtől forgalmazza. Nekem volt a Note 30 Pro 80000 ft volt, adtak hozzá tokot, töltőt, vezeték nélküli töltőpadot, a telefon meg egy átlagos középkategóriás de jól összerakot volt, Jbl ? álltal hangolt sztereó hangszórók és elég jól is szóltak, Amoled, rádió, stb... Ez sem lenne rossz 80000 ft-ért de nagyon sok a 140 érte még úgy is hogy adnak töltőpadot és egy bluetooth hangszórót hozzá.
https://www.alza.hu/infinix-note-40-pro-5g-12gb-256gb-obsidian-black-d12421564.htm#parameters -
judas13
veterán
Ez így összeségében (nagyon) kevés.
-
janeszgol
félisten
Ebben a telóban egyedül a kijelző jó. Kijelzőre pár adat:
10 bites
3D curved glass screen - 55° curve
Corning Gorilla Glass
LTPS
120 Hz refresh rate
1500 Hz instant touch sampling rate
100% DCI-P3
2160 Hz PWM dimming
10000000:1
1300 cd/m² peak brightness
TUV Rheinland Eyesafe CertifiedA kiemelt az elég durván hangzik. Van 2160 Hz-es dc dimming is. Tök jó.
A kamera alsókategóriás, a hardver detto az. -
NoMagix
addikt
Semmi pénzért nem vennék ilyet, ráadásul nagy a mérete, de legalább kisebb az akku benne, mint a megszokott ötezer mAh.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB ORANGE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Samsung Galaxy A55 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
- Apple Watch Ultra 2,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- LG 32GS95UV-W OLED White Monitor! 3840x2160 / 480Hz / 0.03ms / FreeSync / G-Sync
- Lenovo Thinkpad L13 Gen.2,FHD,i3-1115G4,8GB DDR4,256GB NVMe SSD,WIN11
- AKCIÓ! Apple Macbook Neo A3404 A18 Pro 8GB RAM 512GB SSD notebook garanciával hibátlan működés
- Apple iPhone 11 Pro Max / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 81%
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


