- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- WWDC 2025: Nagy változásokat hoz az iOS és iPadOS 26
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Netfone
- Mobil flották
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
-
Mobilarena
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
DeFranco
nagyúr
válasz
FoxiestFox #122584 üzenetére
mi ez a cucc?
-
DeFranco
nagyúr
válasz
zsolti75 #122297 üzenetére
Feltételezem hogy kábeltől is függ, meg talán attól is hogy hogyan kommunikál a töltő meg a töltött eszköz.
Nekem a Poco X3 Pro 33W-os töltője szépen tölti a T470-et, de erre csak a töltő saját kábelével képes érdemben, a többi kábellel meg sem kezdi felvenni a töltést a laptop, egyedül az IKEA kábele még ami viszonylag használható, de azzal is csak lassabban merül.
-
DeFranco
nagyúr
válasz
donjohnson #122104 üzenetére
esetileg ok, de jobb lenne, ha automatikusan tudná azt, hogy először a külsőt meríti.
elvileg pont ez lenne a kétakkus kialakítás lényege, legalább is számomra, mert ha a belsőt használja el először, akkor nincs értelme a külső hotswap-jának, mert mire lemerül, a belső már rég nullás.
-
DeFranco
nagyúr
Sziasztok, arra van mód, hogy egy T470-nél úgy állítsam be az akku affinitást, hogy a külsőt merítse előbb?
Agyrém, hogy mi alapján akarja a belsőt nullázni majd aztán a külsőt megenni, ez pont szembe megy a hotswap lehetőséggel.
Azt láttam a neten, hogy van küzdés ezzel a problémával már régóta, de a megoldásra, ha van, még nem akadtam rá.
-
DeFranco
nagyúr
válasz
zsolti75 #121173 üzenetére
nekem egy lenovo essential szettem van, az egér abban teljesen OK (tartóssága még kérdés lesz, de már lassan két éve használom) a bill az a használható minimumot tudja, határozott nyomásra néha beragad az 'A' (játéknál inkább, gépelésnél nem) viszont ezen kívül baj azzal sincs (még)
-
DeFranco
nagyúr
válasz
Tim82 #120886 üzenetére
Csak referenciaként (nem vitatva amit leírsz, csak infót adva): T470 félig merülve 37W-ot vesz fel a konnektorból idleben (45 és 90W-os gyári táppal is), és a 33W-os Poco X3 Pro töltővel, a töltő saját kábelével elmegy, töltődik, de ott a vége, mert ikeás kábellel már nyafog a kevés táp miatt, más kábellel fel sem veszi a töltést.
Ha kicsit megtekerem, indítok egy böngészőt, youtube, stb. akkor 60W-ra ugrik fel a felvett teljesítmény, tovább nem emelkedett.
-
DeFranco
nagyúr
válasz
donjohnson #120590 üzenetére
És ehhez milyen vudu varázslatot kell elkövetni? Megnyitom az intel graf. vezérlőpultot (akksiról) 48p Hz-et jelez ki, átállítom 60 Hz-re (alkalmaz, megtart), tápcsati rádug, lehúz, visszaugrik 48 Hz-re...Ok, megvan, az enegiaellátásnál még le kellett tiltani külön is a megjelnőfrissítés-váltást az akkumulátoros üzemnél.
-
DeFranco
nagyúr
Bent a munkahelyen van (lesz) usb-c-s dokk, ott ha kell, tudom tölteni, útközbenre meg praktikusabb lenne egy GaN töltő a böszme gyári helyett, bár ott meg a hatótávval nem vagyok kibékülve.
Különösebb problémám nincs vele, csak egy újabb eszköz, korlátozott hasznossággal, így is van otthon két azonos szabványú (kockafejes) töltő a két lenovohoz (egyik beépítve gyerekszobába, a másik liberó) meg egy eltérő a fujitsuhoz.
-
DeFranco
nagyúr
válasz
FoxiestFox #120652 üzenetére
Ahhoz akkor plusz egy töltő... amúgy triggered vagyok a dologra, nekem is lehet hogy aktuális lesz valami C-s dokkoló, de akkor már jó lenne ha a lapos saját tápjáról tudnám etetni a dokkot...
(csak épp fél napot késtél a kérdéssel, most rendeltem tsetse lenovo táskát a játszós keretemből)
-
DeFranco
nagyúr
válasz
Dalion #120560 üzenetére
Nem lehet, hogy be volt állítva jelszó de automatikus bejelentkezésen volt, tehát ezt nem érzékelted?
Lehetett üres is, sokan hívtak már ilyennel (van olyan céges policy, ami megengedi, hogy az eszközjelszó üres legyen, mert amúgy a gép önmagában csak egy üres héj, tokenes remote eléréssel megy minden, gépre adat nem kerül), hogy kéri a módosítást mit csináljon, de igazából egy mindent üresen hagyott OK-val le lehetett tudni.
-
DeFranco
nagyúr
Sziasztok,
Van egy T470-em, ehhez szerettem volna keresni a 14-es Lenovo/Thinkpad táskát (nem hátizsákot, normál laptoptáskát, amibe egy töltő és befér, nem csak sleeve), de nem nagyon találok használtan vagy újszerűen kéz alól.
15-össel tele a piac. Miért lehet ez, nem is szokott lenni, ne is keressem, mert nincs vagy ritka, vagy csak én nem futottam bele? Ha nincs/elfogyott, akkor mi a jó alternatíva 14-es méretben?
-
DeFranco
nagyúr
Sziasztok!
Van egy viszonylag frissen telepített E570-es thinkpadem (10+ órát használtam kb. 7-8 alkalomra elosztva a telepítés óta, tehát tekinthető frissnek), aminél érdekes dolgot tapasztalok:
Indítás után nincs hang, ha pl. indítok egy videót, mintha automatikusan mute-olva lenne a hangkimenet, majd ha rányomok bármelyik hangerőszabályzó gombra, akkor az eredetileg beállított hangerőn szól a hangszóró, a következő újraindításig.
Tapasztalt már közületek valaki ilyesmit? Lehet ennek valami ismert oka, vagy valami random bugba futhattam bele?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Miért nem működik a 4K 60 Hz minden HDMI kábellel?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Formula-1
- Nintendo Switch 2
- Filmvilág
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Autószerelők, autószerelés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- ASUS Zenbook UX3405M (i7 ultra 155h, 16GB, 1 TB, 3k 120Hz) ! AkciÓÓ!
- Újszerű Lenovo Thinkpad X270 laptop (12,5FHD/I5-G7/16GB/256SSD/Magyar/Win11)
- Lenovo Thinkpad X1 Yoga laptop-tablet (12,5 3K/i5-G7/8GB/256SSD) + ceruza
- Lenovo G710 laptop (17,3HD+/intel/8gb/128ssd/Magyar)
- Ryzen 3 7320U/8GB DDR5/512GB NVME SSD/Radeon 610M/ Notebook.
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE AORUS MASTER RTX 3070 8GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali kézbesítés az év bármely pillanatában
- Beszámítás! Apple iPad 11 2025 128GB WiFi tablet garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 MAX 36GB RAM 1TB SSD garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB 500GB Radeon Pro 5500M hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged