Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Penguin95 #95885 üzenetére

    Oké, részemről ez csak "buyers beware", én is hasonlóan állok a dolgokhoz, nem szeretek régi, ám minőségi eszközöket kidobni vagy lecserélni, ha amúgy működnek.

    Elképzelhető, hogy van itthon valamelyik alkatrészes dobozomban belső BT antenna T4x-hez, ha nem nagyon sürgős, akkor kb. egy héten belül meg tudom erősíteni, hogy megvan-e. Ha van, szívesen odaadom, természetesen ingyen.

    T4x-szériás gépekkel egyébként néhányszor én is végigjátszottam a lehetséges és értelmes bővítések sorozatát (mind az előző, mind a jelenlegi évtizedben, és valószínűleg még 1-2 alkalommal fogom is), igaz, jelenleg már csak a 15", IPS kijelzős modellekért adnék pénzt.

    Amin én szoktam végigmenni, az a RAM maximumra bővítése, a CPU cseréje valamelyik nagyobb órajelű kompatibilis darabra, a WLAN kártya cseréje vagy kiváltása akár nem gyári belső, akár CardBus kártyával, illetve valamilyen módon SSD (általában IDE-mSATA átalakítóval érdemes mSATA SSD-t, nekem pl. Samsung PM810-zel még a trim is működött T43 / Win 7 alatt). Gyorsvonat persze így sem lett egyik gép sem, de bőven használható volt, nem téptem a hajam amiatt, hogy csigalassúak lennének.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák