Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Csorbi #66 üzenetére

    Én évente cserélek p4-es vagy amd-s gépeken ventilátort, vagy megáll a por miatt vagy elkezd egyre hangosabb lenni.
    Van olyan hely ahol a gép tulajdonosának hosszú a haja, és nem egyszer volt rá példa, hogy az elhullajtott hajszálak pár hónap alatt a ventilátort eltömítették és megállt.
    Legtöbb baj a táp ventikkel szokott lenni mert az ottani hő igen szépen képes a ventilátort kiszárítani és 1-2 év után gyönyörűen zúgni fog a ventilátor.

    Szóval vagy te a te tapasztalatoddal és vagyok én a saját tapasztalatommal, ne is haragudj de döntsem már én el hogy mikor is akarom kicserélni a ventilátort.

    Egyébiránt a fólia kondenzátorok amik ezekben a tápokban vannak baromira nem szeretik a nagy hőmérsékletet, ha ezek kiszáradnak akkor szépen elvesztik a kapacitásukat és egyre bizonytalanabbá váll a kapcsolási küszöbük, majd egy idő után szépen megsülnek, ami ezek után következik az meg már elég kellemetlen.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák