Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cickánykoma

    tag

    Sziasztok!

    Ma szétbontottam a teljes elektronikai kócerájomat, mert új szünetmentes miatt újrarendeztem a kábelezést.
    Emiatt le kellett kapcsolni a N40L-es Microserveremet is. Kapott egy alaposabb portalanítást is. Viszont amikor visszadugtam áramra és bekapcsoltam, a táp ventije elkezdett éktelenül kerepelni, mintha hozzáérne a lapát a rácshoz. Nem ér azonban hozzá.Most jött volna elő rajta egy újraindítás után a csapágyasság? (most hónapokig ment leállítás nélkül, kb. 5 éves a cucc). Szétszedtem a tápot, megigazgattam a ventit (ezt többször is egymás után), mindig ugyanaz a hangos zaj.Mivel a zaj elviselhetetlen, így nem tudom 24/7-ben járatni, ezzel funkcióját veszti, amire lassan 5 éve használom. :(((

    Visszaolvastam a topikban, ahol venticsere kapcsán írtak mások. Láttam ajánlásokat mire érdemes cserélni.
    Egyetlen nagy technikai jellegű kérdésem lenne a tapasztaltabbakhoz (vagy akik cseréltek tápban ventit): hogyan sikerült kivitelezni? Szétszedve a tápot, nálam a venti két kábele bele van eleve a tápba forrasztva, szóval a lehúzom a pinről és kész megoldás nem működőképes. Forrasztani nem akarok mivel nem értek hozzá és nem is szeretnék kockáztatni. Ha nem muszáj ezért új tápot (Delta 200W van benne) nem szeretnék venni. Köszönöm előre is a segítséget és az ötleteket! :R

    [ Szerkesztve ]

    Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

Új hozzászólás Aktív témák