Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benedicto

    csendes tag

    válasz yash #2257 üzenetére

    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni! Másfél éve vettem egy HP nx9420-at, imádtam, majd fél év elteltével meghalt a winyó, azt kicserélték garanciával, majd mielőtt letelt volna az 1éves garancia elvittem, mert gyanús lett hogy nem ír +os DVD.ket, akkor hibának felírattam még hogy melegszik a gép alja nagyon gyorsan és gyakran bekapcsol a venti, akkor is ha csak szimplán be van kapcsolva a gép és az Xp.n kívül más nem fut rajta! szóval kicserélték a DVD írót benne, és annyit mondtak hogy beszilikonozták a hűtőt és kipucolták a gépem! kb. 2hónapig semmi baja sem volt, tökéletesen működött. A Venti is csak ritkán kapcsolt be és nagyon halk volt, mint újkorában! de most ismét hamar melegszik folyamatosan megy a ventilátor! az origo szoftverbázisról leszedtem a PC Wizard 2008at és a Speedfan programokat amik kiírják hogy milyen meleg a gép!

    Wizard adatai:
    Proc temp: 68C
    -"- core1 : 26C
    -"- core2 : 27C
    Mainboard temp: 60C
    ACPI thermal zone 50C

    Speedfan:
    Local temp: 58C
    Remote Temp: 65C
    Local temp: 40C
    Remote temp: 38C
    HD0: 35C
    Temp1: 48C
    Temp2: 40C
    Temp3: 65C
    Temp4:40C

    És 1 filmet néztem meg rajta. kb 2órája van bekapcsolva, rendesen szellőzik az alja,oldala! Mit tegyek tudok valamit állítani hogy előbb bekapcsoljon a venti, vagy vigyem be boltba és csináljanak vele valamit, nincs már garancia rá? Mit csinálnak vele? Mennyibe fog kerülni? Kérlek segítsetek mert nem merem bekapcsolni nehogy nagyobb baja legyen!
    Köszönöm
    boci007@hotmail.com

Új hozzászólás Aktív témák