- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy Watch5 Pro - kerek, de nem tekerek
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Eltűnhet a Dinamikus Sziget
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cartmenn
aktív tag
válasz
Monya78 #6670 üzenetére
Az u8qf 2020as (már nem kapható,én is outletesen vettem tavaly) ---az u8hq az idei széria .Amúgy az előzőt mindeki,utána én is ajánlottam . Az u8hq tulajra meg nem emlékszem itt ,mint írtam nekem nagy valószínűséggel az lesz 75ösben ( kb ennyit szánok még max egy TVre (450környéke,és ekkora kell,mert ekkorát vált
---meg max ennyiért samsung qn85-90-95a-t lehetne kapni outleteset ami még megfelelő lenne tudásilag,ha lenne "hibátlan" )
-
-
-
mihione
őstag
válasz
Monya78 #3848 üzenetére
Ezen sztem felesleges gondolkodni,fenyevekkel jobb lesz mint a tv hangszoroja.Aki meg azt mondja jo a tv hangszoroja nem dugott meg ra semmi normalisabb cuccot.Eg es fold a kulonbseg.En pl magasabb hangeronel mar erzem h erolkodik az u7qf es inkabb fulserto zaj jon belole mint elvezheto tiszta hang,pedig egy takolt 13,5centis ground zero hangszoro van egy regi jvc minihifi dobozaba faragva,ezer eves regi hazimozi erositovel+a hazimozi gyari melynyomoja de az max hsngeron is eszmeletlen tisztan szol.
-
-
válasz
Monya78 #2369 üzenetére
-távirányító fogásra minőségi, de minden más számomra nagyon gáz
Így van, az ergonómia nem volt erőssége a tervezőnek. Van rajta felesleges gomb, viszont dedikált funkciógombok hiányoznak. Az alumínium burkolat erősen nosztalgikus, de legalább jobb minőségű, mint a hetvenes években gyártottaké.
-médialejátszójában eddig egy dolog nagyon gáz
A tartós sikert egy külső médialejátszó hozza meg. Előbb - utóbb amúgy is használhatatlanná válna. A többi tévénél is így volt.
Az Amazon video viszont pozitív meglepetés. Nem tolja benne az Amazon a saját reklámjait, mint a saját eszközeiben. A YT viszont könyörtelen. -
Monya78
veterán
válasz
Monya78 #2308 üzenetére
Sziasztok!
Két napja nyúzok egy 65"-os U7QF-et... benyomások:
50"-ról való upgrade bizony képminőségi romlást hozott, ezt sejtettem előre
még a párom is észrevettem, pedig Ő ezekkel nem szokott foglalkozni:
Netfix: 4k-s előfizetéssel gyönyörű
Külső vinyóról a filmek nem szaggatnak, FullHD-s nagyméretű filmek nagyon szépek, van jópár kisebb méretű 10Gb alatti fullhd-s tartalmam, na az már nem annyira jön be, sima 720p-s tartalom gyengus.
TV adás: Voda/upc-s HD-s csomag: SD rajzfimbe még elmegy, HD-s tartalmak vegyesek, volt szép is, és bűn ronda is.Várvavárt fekete színemet megkaptam, sok-sok pozítvum mellett azért néhány negatívum is van:
-távirányító fogásra minőségi, de minden más számomra nagyon gáz, iszonyú keskeny, vissza gombot gyakran kell nyomogatni ez picuri és eldugott helyen van, csatornaváltó és hangerő gomb kiemelkedő része vág, néhány dedikált gomb (beállítás, bluetooth, képprofilok közötti váltás) nagyon jól esne.
-bluetooth: egy olcsóbb fülhallgatóval próbáltam, 3,5m-re voltam a TV-től, de szaggat, elmegy a hangja stb... ezt még kipróbálom más bluetooth eszközzel is.
-médialejátszójában eddig egy dolog nagyon gáz, ha tekerem a filmet, nem mutatja pici képben hogy hol járok, csak idősáv van, ez számomra nagyon nem jön be.
-mozgáskezelési dolgaival még küzdök.
Egy kérdés is volna: elejétől fogva magyarra van állítva, ezért a Local Dimmin zona-val kapcsolatos beállításra utaló nyomokat nem találtam, szóval melyik menüpontot is piszkáljam?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Hegesztés topic
- Okos Otthon / Smart Home
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Hardcore café
- Formula-1
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
- AMD Radeon™ RX 470 / 480 és RX 570 / 580 / 590
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Watch Ultra
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- KÖZEL FÉLÁR! Apple Magic Keyboard, Mouse, Trackpad, Pencil, Smart Magic Keyboard Folio, Watch szíjak
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf RTX 5070Ti 16GB GDDR7 Videokártya! Bemutató darab!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest