Hirdetés
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- MIUI / HyperOS topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- MWC 2025: A kicsi és a kamerás - megjött a Xiaomi 15 és az Ultra
- One mobilszolgáltatások
- Apple iPhone 6s - Nyomás utána!
- Kamerájánál 9,5 milliméter vastag lehet az iPhone 17 Air
- Telekom mobilszolgáltatások
- iPhone topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
tallica
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #20544 üzenetére
Rendben, köszönöm!
-
tallica
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #20535 üzenetére
Mégis lenne még egy kérdésem (teljesen laikus vagyok ehhez).
Elolvastam az írásod az integrálásról. Megnéztem a BIOS-ban, milyen sata üzemmódok vannak. IDE és RAID. Találtam hozzá RAID drivert. Ha ezt integrálom a Windows telepítőbe és úgy teszem fel a rendszert, akkor rendesen tudom majd használni a HDD-t? -
tallica
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #20535 üzenetére
Köszönöm a gyors és részletes választ!
-
tallica
csendes tag
Üdv!
HDD vásárlás előtt állok, elsősorban sata-s vinyót szeretnék venni, ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem.
Az alaplapomon 1.0-ás sata port van, a HDD amit vennék, viszont sata 2-es. Ez kompatibilis a sata 1-el, működne? Ha igen, milyen sata kábelt kellene vennem hozzá?
Windows XP menne rá, de ha jól tudom ott sata vinyóknál kell meghajtó program. Azt floppyról vagy CD-ről jobb/könnyebb telepíteni, illetve honnan lehet ilyet letölteni?Egyenlőre nem zártam ki az IDE-s HDD-t sem, a Western Digital illetve a Hitachi ilyen vinyójairól mi a véleményetek? Mennyire jók/megbízhatóak?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest