- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Profi EKG-s óra lett a Watch Fitből
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Milyen okostelefont vegyek?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
válasz
nfsu17 #47010 üzenetére
Nemrég pont arról volt szó, hogy RAW lemez esetén mik a lehetőségek. Ahogyan az is említve volt, hogy ilyenkor az adatmentés a javasolt és a biztonságosabb megoldás, ellenben a CHKDSK-t eleve óvatosan kell használni!
Egyébként a másik topikban említetted, hogy a médialejátszón elvileg ok USB-n a tápellátás. Bár ki tudja, hogy valójában mennyire stabil, illetve ez inkább az ilyen és az ilyen portokról mondható el. Aztán az USB-kábel csatlakozója és az USB-aljzat közötti esetleges érintkezési problémák sem tesznek jót egy ilyen eszköznek. Sőt, ezek miatt akár az olvasófej letapadása is előfordulhat. Továbbá a megfelelő leválasztás hiánya is okozhat gondokat.
-
nfsu17
veterán
válasz
nfsu17 #47010 üzenetére
windowsban kipróbáltam a checkdisket
chkdsk h:
azt mondja a filerendszer: ntfs
figyelmeztetés: az f paraméter nincs megadva.
a mesterfájltábla sérült.és azt írja, hogy megkísérli helyreállítani lemezről.
itt most villog a kurzor.
meddig kell várnom?
csinál egyáltalán most valamit?vagy kell az F parancs is?
-
Osibaa
senior tag
válasz
nfsu17 #15038 üzenetére
Szia!
Ha jól tudom, akkor a ki-bekapcsolást egy bizonyos szintig bírja a merevlemez; ennek a referencia értékét a merevlemez specifikációja tartalmazza (pl. 3,5" WD Blue-nál ez 300.000) és a SMART visszaméri Load/unload cycle count címen.
Mod: a hőmérsékletet is tartalmazza a speckó: 0-60 fok között működik a HDD, de a hosszabb élettartam érdekében 40 fok alatt érdemes tartani őket
-
Imco
őstag
válasz
nfsu17 #12806 üzenetére
Nem igazán akarok tippelni, de 500 GB a Te konfigoddal böven az egy órán belül kéne lennie. Hát igen, az MS is azt irja hogy elöször full. Lehet hogy én vagyok elvarázsolva?
Persze szofogadatlan is vagyok néha.
Illetve én acroni-sal készitem inkább a particiokat mostanság. Esetleg valami easeust, vagy acronist nem probáltál? Ezek biztos hamarabb megoldanák. Szerintem... -
liksoft
nagyúr
Óriási tévedés!
A legtöbb meghibásodást az alábbi hibák okozzák:
- Nem megfelelő tápellátás (pontos és zavarmentes feszültségek).
- Hibás hűtés (lehetőleg 45 fok alatt, de 50 fölött soha - pontosan mérve!).
- Statikus feszültség szereléskor.
- Mechanikus behatások (ejtés, rúgás, feszítgetés, kinyitás, menetközben mozgatás).Azt hiszem eléggé egyértelmű.
-
liksoft
nagyúr
Te sem vagy örök életű, és Te is össze szoktál szedni betegségeket. Az autótok is javításra szorul időnként, mert öregszik, kopik, elhasználódik, így tönkre fog menni. Még akkor is, ha nem használjátok. Ha meg igen, rázós vacak utakon, akkor meg attól.
A nagy kérdésem, hogy a winyónál ez miért nem természetes? Minden második felhasználó a fentiekről elfelejtkezik (eszébe sem jut), és csak csodálkozik!
-
nfsu17
veterán
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Delta Force (2024)
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- lezso6: Nem látszik a kurzor Chrome alatt a beviteli mezőkben?
- Call of Duty: Black Ops 6
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Vezetékes FEJhallgatók
- Windows 11
- Xbox tulajok OFF topicja
- Stellar Blade
- Nyaralás topik
- További aktív témák...
- SanDisk Extreme Portable 8TB (SDSSDE61-8T00-G25)
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- HATALMAS AKCIÓK! GARANCIA, SZÁMLA - Windows 10 11, Office 2016 2019 2021,2024, vírusírtók, VPN
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H81M-PLUS H81 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest