Új hozzászólás Aktív témák
-
fgeth
csendes tag
válasz
King Unique #54200 üzenetére
A házat azért vettem, mert terveztem bele egy másik hdd-t is (majd) és JBOD üzemmódban akarom használni. Azért ezt, pont ahogy írod, mert van benne hűtés. És ha megyek bárhova a 16 TB elég lenne, hogy vigyek mindent, amire szükségem lehet (raw videók, nagyobb 3d állományok, install stb.).
A HDS szerint minden szép és jó, "A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem. Nincs szükség beavatkozásra."
Az adatkapcsolat rendben, és mielőtt megadta magát nem volt eltávolítva. A hibaüzenet után újraindítottam, anélkül, hogy kihúztam volna. Nem csak másik USB porton, de másik házban és másik gépben is (W8, laptop) kipróbáltam, a mostani egy desktop W10-el.
Köszönöm, hogy segítesz.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! 750W Seasonic PRIME TX-750 Titanium tápegység garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Patriot Viper Steel 4400MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- AKCIÓ! ASUS ROG STRIX Z270G Gaming WiFi alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest