Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz FehérHolló #32 üzenetére

    Olyat nem is említettem, hogy más játékban nem tapasztalhattunk még ilyesfélét. :U Ez csak GWben új. Ha játszottál vele, tudni fogod miért.

    Collectors meg... Ha az alapjáték teszem-azt, 10ezerért jön ki, és a CE mondjuk 15-ért, és van benne egy igényes Art book [szinte biztos hogy lesz], már megérte megvenni. Persze, ezek az artok mind fönn lesznek neten, talán nagyobb felbontásban, de én elég fanatikus vagyok ahhoz, hogy jobban szeressem a kezemben tartani [még ha nem is olyan sokáig:DDD]. [A siege skoda se lenne rossz "apróság"... ;] ]
    Aztán nyilván lesz e mellé sok minden, egyedi skin valaminek, egyedi tánc, ingame dolgok... Hogy megveszem-e, pesze a CE árától is függ majd. [Ha annyira telepakolják jó ár/érték aránnyal, mint a Blizzard tette SCII esetében, simán CE lesz ebből is, de egyelőre megvárom az első infokat. :)]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák