Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    Sziasztok
    Folderfüggő vagyok :DD de szeretnék haladni a korral.
    Van 100GB-os csomagom, amin eddig némi privát és főbb munkával kapcsolatos cuccot tároltam, két irányú szinkronnal mobil-felhő-laptop irányban. Tehát minden megvan a mobilomon, a felhőben és a laptopon is .
    Ez eddig nagyon szép, működik is abszolút jól.

    Van kb 10 giga fotóm és néhány videóm amit szeretnék a Gfotókkal kezelni, menteni. Ki is próbáltam pár napig, de rögtön bele szaladtam a szinkronizálás útvesztőjébe.
    Először hagytam, hogy mindent feltöltsön, majd nézegetve a felhozatalt láttam, hogy van egy csomó olyan fotó amit nem kell szinkronizálni. Ki is kapcsoltam ezen mappáknál a szinkront, majd töröltem a Gfotók alkalmazásban a képeket. Természetesen mindenhol törölte, a felhőben és a telefonon is, pedig utóbbiról nem akartam.

    Nem értem ezt a rendszert és félek is használni, mert nem értem a fizikai kapcsolatot teló tárhelye és a felhő között.
    Ha a mobilos appban csinálok bármit (törlök) akkor mindenhol törlésre kerül?
    Mi van ha elromlik a telefonom és mondjuk kell egy reset neki? Az új szoftverben amikor felteszem a Gfotók appot, akkor látja, hogy üres a telefon tárhelye és kiüríti a felhőt is?
    Mi van telefon csere esetén? Mi lesz az alap tárhely amihez hozzá szinkronizálja az újat?

    Drivesync-et már megtanultam, teljesen elégedett vagyok vele és felmerült, hogy a sima drive tárhelyre kellene mentést készítenem a fotóimról, de galéria funkciók csak jól jönnének...

    Elnézést, ha hülye a kérdés, csak tanulni és fejlődni szeretnék...

Új hozzászólás Aktív témák