- Xiaomi Smart Band 10 - a hetedik napon megpihen
- Hivatalos a Pixel 10 startdátuma
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Magisk
- Yettel topik
- A Z Fold7, vagy a Magic V5 a vékonyabb valójában?
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Aurát vált a Vivo V60
-
Mobilarena
Google Chrome
Új hozzászólás Aktív témák
-
spammer
veterán
Próbáld meg lepucolni teljesen, így: [link] (+ még a Program Files-ból is töröld az egész Google (vagy a benne lévő Chrome) könyvtárt, ha van ott is). Szóval több helyen vannak dolgai + registry-ben, ezért teljesen ki kell gyomlálni, után lehet friss telepítéssel próbálkozni, aztán hátha jó lesz.
szerk: de ha tényleg valami spyware/vírus, akkor nem biztos, hogy segít, mert máshol is megbújhatott, de talán egy próbát megérhet a dolog, talán használható lesz a Chrome.
-
spammer
veterán
Pedig az alsónál (További keresők) működnie kellene. Belekattintáskor piros, de ha beleírsz, ott kellene maradnia a szövegnek.
Ezt a Firetabot le kellene pucolni a gépről, valami adware/spyware elleni progival csekkold le + vírusírtó. Esetleg ezt fusd át [link]
Szívás az ilyen
-
spammer
veterán
Nézd meg, nem tett-e fel bővítményt. Plusz a gépen is nézd meg (pl. vezérlőpult - programok eltávolítása), hogy oda nem telepített-e valami szemetet.
Ha pedig törlődött a Guglis (bár nem tudom hogyan, mert elvileg nem törlődhetne), akkor a keresőmotorok kezelése gombra kattintva hozzá tudod adni újra:
További keresők:
1. mező: google
2. mező: google
3. mező:
{google:baseURL}search?q=%s&{google:RLZ}{google:originalQueryForSuggestion}{google:assistedQueryStats}{google:searchFieldtrialParameter}{google:bookmarkBarPinned}{google:searchClient}{google:sourceId}{google:instantExtendedEnabledParameter}{google:omniboxStartMarginParameter}ie={inputEncoding}A 3. mező kódja a "gyáriból" másolva.
Ha beírtad a mezőbe őket, enter, majd megjelenik egy kék " Legyen alapértelmezett" gomb, azzal tudod aktiválni.
-----
(#16094) olivera88
Ctrl+Shift+O
Azaz a könyvjelzőkezelő, ott Ctrl+A -val kijelölöd az összeset, majd DELETE gomb
-
Faterkam
addikt
Szerintem jól gondolod!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xiaomi Smart Band 10 - a hetedik napon megpihen
- Véget vetne a hibrid magdizájnnak az Intel?
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Energiaital topic
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Nintendo Switch 2
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen cserélhető objektíves gépet?
- Porszívók - akkus és klasszikus vezetékes
- További aktív témák...
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Assassin's Creed Shadows Collector's Edition PC
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- BESZÁMÍTÁS! Asus A520 R5 3600 16GB DDR4 500GB SSD RTX 2060 8GB Rampage SHIVA CoolerMaster 700W
- BESZÁMÍTÁS! Apple Mac Studio M2 ULTRA 2023 64GB 1TB SSD számítógép garanciával hibátlan működéssel
- Kingmax 2x2GB DDR3 RAM eladó
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE AORUS ELITE Z790 i7 14700K 64GB DDR5 1TB SSD 7900XTX 24GB be quiet! SB802 1000W
- Prémium! Felsőkategória! Asus Rog Strix Maximus Z790 Hero Wi-fi Alaplap!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest