Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz spammer #16095 üzenetére

    Az a durva, hogy abbol az ablakbol megprobáltam mindent kitörölni ami ott volt. Ez sikerült is.
    Igy nez ki az ablak most. A felsö sor általad emlitett mezöibe bármit be tudok írni, azt a Google meg google-t is én irtam már be, de a 3. mezőt nem tudom modosítani. Ha megnyomom a backspace-t, ráugrik a yahoos lapra :S Ha megpróbálom felülírni, szintén semmi. Látszik is, hogy szürke a háttere.
    A lenti kereső sem működik. Belemegyek és piros lesz a mező, beleírok, majd eltűnik, nem csinál semmit.

    egyébként ez a link ami a 3. mezőt foglalja el, hogy rohadna le a keze aki ezt csinálta.
    Tényleg ehhez köze van a yahoonak? Ha igen, akkor sikerül sok emberrel meggyűlöltetniük magukat. Vagy ez valami magánakció? Amugy firefoxon ugyanígy nem tudom leszedni.
    Sehol semmilyen bővítmény, kiterjesztés, plugin... hívják akárhogy :S

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák