Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz ntomka #6024 üzenetére

    Oké, értem én, tehát akkor én ezek szerint nem állok hozzá konstruktívan. :DD

    Amúgy azt gondoltam, már az elején teljesen világos, hogy nem amiatt az egyetlen kiemelt jelenet miatt nyilvánítottam az egész filmet szarnak. De az egy teljesen tipikus példája volt annak, hogy nagyjából milyen színvonalat lehet elvárni a további részektől is... szerintem nagyon nem egészséges, ha egy film tele van ilyen jelenetekkel, legalábbis akkor "jó" már valahogy nem lehet, mert túlságosan lehúzzák ezek a részek.

    A legnagyobb akkor is az volt, amikor megjelent a kis építészhallgató csajszi, aki úgy szállhatott be a csapatba, hogy terveznie kellett egy labirintust, amit nem tud megfejteni a faszikám 1 perc alatt - na, tervez kettőt a kiscsaj, persze azonnal megoldja mindkettőt a faszi, a HARMADIKAT viuszont nem sikerül neki (hűűű, micsoda bűvös szám, és mily meglepő!! ;]), ekkor a lány átment az első rostán. És hogy hívják a csajt? Ariadné! Óriási! :DDD Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, már attól tartottam, hogy mindjárt megjelenik Minótaurosz :Y - de biztos sokan a közönségből azt hitték, most elkapták Ariadné fonalát, és előbb-utóbb kijutnak a film által az agyukban keletkező óriási labirintusból. :DD ;]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák