Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz haiduo82 #73888 üzenetére

    Nekem teljesen lúdtalpas/bokasüllyedésként szintén stabil cipő lenne ajánlott papíron és évekig erőltettem is az ASICS GT/Kayano vonalat, aztán elkezdtem szépen belopni a képbe viszonylag stabil de neutrális cipőket (Adidas Adios, Boston, stb...).

    Így 10 év futás után meg kb. bármiben elfutkosok amiben jól esik és nem érzem hogy panaszt okozna. Pl. Vaporflyal meg NB RC Elite-el sincs bajom, pedig azok aztán igazán holdjárók.

    Szerintem a trükk leginkább az hogy folyamatosan váltogatni kell őket, nem kell ragaszkodni ahhoz hogy kipörgess egy cipőt maximum kilóméterre, mert úgy minden fillért kipaszíroztál belőle. A Vaporfly nálam pl. bő 2 év alatt fogyott el, arra használtam amire jónak láttam. Ha teljes céltalan, regeneráló futás van akkor meg ott egy nehéz tank (Kayano, Invincible, stb..).

    Nekem most lesz lassan kukás a Rebel v2-m és sose volt vele gondom, annak ellenére, hogy stabil cipő kellene, nem vettem észre hogy bármit félreterhelt volna, azzal meg hogy több féle cipővel több féle terhelést adsz magadnak, szerintem csak megerősíted a gyengepontokat.

    Ha mondjuk egyik napról váltanál Kayanoról Rebelre és 100%-ban abban tolnád minden nap, azt mondom simán beszedhetsz valami sérülést pár hét alatt a hirtelen megváltozó terheléstől, de ha szépen beépíted a rotációba, akkor egy baromi jó kis edzőcipő. :K

    (Rendeltem is gyorsan a meghívásoddal egy Rebel v2-t meg egy Prism v2-t . :B )

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák