Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbattila92

    csendes tag

    válasz Crus #39 üzenetére

    "you wouldn't download a car" :D
    Picit árnyaljuk a képet. Van egy könyvelő programom, ami kizárólag az általam értékesített KönyvelőMachine Ultrán fut. A szoftvert lewarezolja 5000 fő. Ebből 10-en terveztek amúgy venni KönyvelőMachine-t, talán, ha leárazom. Az 5000 fő közül 130-an valóban könyvelők, ők profitálhatnak abból, hogy az illegalitás mocskában fetrengtek. Ezek közül 40-en feladják, mert elég bugos az emulátor szoftver, lassú, vagy épp nem kompatibilis az ő gépükkel. Szóval elvileg 2250000 ft-ot vesztettem a 90× felhasználással. Amúgy a mezei Sanyika nem profitál abból, hogy warezolta az új Máriót. Én is használok legális szoftvert, ami többe kerül, mint egy ToTK + Switch + Oled TV kombó. Az munkaeszköz, profitálok vele.

    A Wii-vel kapcsolatban pedig: nem veszek DLC-t. A Wii Shop már bezárt. Ha akarnám, se tudnám ott a pénzem költeni. Ha jól tudom, új Wii-t sem tudok venni. Kérlek mondd meg, hogyan tudnám ebben a felállásban eljuttatni a Nintendónak a pénzem.

    Ide írom a #41-es hozzászólásodhoz is a választ, mert nem szeretném telespammolni a fórumot.

    Nem vettem meg a Pikmin 1+2-t, ugyanúgy mint pár millió másik ember ebben az országban. Nincs switch-em, nem vagyok potenciális vevő. Mi mind megkárosítottuk ~10-11k-val a Nintendót? Ja, le sem töltöttem.
    Ha elmegyek a pékség előtt és nem veszek egy kiflit, akkor megkárosítom a péket?
    A pékségtől kell vennem egy speciális szájat, amivel csak az ő kiflijüket tudom enni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák