Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz Yodamest #64 üzenetére

    Ezek mind csupán megszokás kérdése. Érdekes, hogy az üzleti modellt látod mögötte. Én 0, az-az NULLA forint belefektetesével olyan csapatot építettem fel, ahol szerepelhet Neymar, Ronaldo, Messi, Mbappe, vagy (Arsenal szurkoló révén) Berkamp, Campell vagy Rosicky. Ez csak pár klasszis név, akiket teljesen ingyen, csupán játékkal megtudtam szerezni. Arról nem is beszélve, hogyha például kinyitsz egy ma még nem klasszis, de tehetséges játekost (Pl Saka vagy Fati), akkor bennük rejlő potenciál miatt jatékkal/edzéssel szintre fejleszthetőek, és simán belehet építeni Őket a keretbe. Igazi álom csapatot lehet létrehozni. :) Szóval nem igazán értem miről beszélsz, ha van játék ami a pénzedre játszik, az a Fifa.

    Te a FIFA-t szoktad meg, Neked a FIFA lesz mindig is az etalon, mindent hozzá fogsz hasonlítani. Nekem szerencsére sikerült elrugaszkodnom a dologtól.

    A játék egyébként MÉG nem free, Te valszeg a PES21 LITE verziót szedted le, ott pedig csak MyClub van, fixen 10 perces meccsekkel, és -sajnos- valóban kevés tartalommal.

    Ja és még egy gondolat a lassúságra: Ha csak most kezdted, valszeg Bronz és Ezüst játékosokkal vagy tele, akik érthető módon sokkal, sokkal lassabbak, rosszabb a labdakezelésük, sokkal gyengébbek mindenben. Sztárjátékosokkal sokkal pörgősebb a dolog, de odáig el kell jutni.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák