Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Én is tolom már vagy 50 órát belepakoltam de indokolatlanul nehéz benne tollasodni. Mondjuk én a legnehezebb fokozattal kezdtem a csak egy karcolás szinten amikor semmid sincs csak 500.000 ed ebből 200.000 a hitel ,tehát netto 300 al kell kezdened. Eddig van egy kb zsebkendőnyi földem a 41 es, rajta egy szabó és a fonóüzem, ki van törlesztve 0 ra a hitel és van vagy 50k de nemtudom merre haladjak. Már permetező és bálázó szakértő lettem ezalatt...Szinte nincs is időm a saját földemmel foglalkozni. Kár hogy az ai megbizatások gyatrák egy idő után unalmasak nincs random küldetés vagy szállítási feladat csak betakaritás trágya permet szánt vet bála. Ezek forognak körbe. Vagy idő előrehaladtával feloldódnak más dolgok is? Továbbá jó lenne ha az AI a saját gyapotját nekem adná el vagy beállíthatnám hogy mennyiért veszem meg tőle ha már enyém a fonóüzem mivel a másik leadó nem megvehető. Így számomra nem világos miből lehet pénzt csinálni. A Birka is irdatlan lassan termeli a gyapjút még a legnagyobb farm is. :F

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák