Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    Moonlight, Lauda: Nagyon kedvesek vagytok, hogy "megvédtek" a kolléga kritikus szavaival szemben, de egyrészt nyilván igaza van valamennyire a stílusomat illetően (hiszen mi más okból vágna ilyen kemény dolgokat a fejemhez? (azt ugyanis nem feltételezem róla, hogy mondjuk a kicsit fentebbi, angol nyelven megfogalmazott "kirohanásomat" a nekem "beszóló" kollégáról félreértette volna)), másrészt pedig hozzá vagyok szokva, hogy azok az emberek, akik nem ismernek, van, hogy elsőre kimondottan ellenszenvesnek találnak, ami az esetek 99%-ában később a visszájára fordul. :K (Sajnálatos tény, hogy nem mindig tudom elég szerényen előadni magamat az angollal kapcsolatban, aminek az az oka, hogy ehhez értek a legjobban a világon, és nem mindig találom el az oktatás és a kioktatás közötti vékonyka vonal megfelelő oldalát ... :B)

    Azt viszont szeretném mindenképpen tisztázni, hogy a nekem "beszóló" kommentelővel kapcsolatban az az igazi problémám, hogy míg én ritkán megyek be vadidegenként, majd ugatok le másokat egy számomra ismeretlen topikban egy olyan témában, amiben láthatóan nem vagyok olyan járatos, mint többek azok közül, akik ott rendszeres látogatók, addig "elvárnám" ezt a fajta tiszteletet illetve körültekintést másoktól is. Ide a legtöbb "kintről beeső" ember kérdezni jön. Legtöbbjük választ is kap, amelyet szinte mindenki szépen meg is köszön. Szerintem ennek ez a normális módja. Nem pedig a kioktató hangvételű beszólás, pláne, ha semmi alapod nincs rá. (Most még mindig az engem tegnapelőtt megszólító júzerre gondolok természetesen... :U)

    Hasaggymeg kollégával (télleg, hova tűnt mostanában? :F) is volt egy kis "kakaskodásunk" korábban (amiben én is bűnös voltam, ezt nem is tagadom), de aztán csak abban maradtunk végül, hogy erőinket összeadni kell, nem pedig egymás ellen fordítani. :K

    Összességében azt szeretném, ha nem lennék téma itt, mert ez a topik az angol mondatokról szól, nem pedig rólam. ;) Ebben ti is (Moonlight és Lauda, illetve még néhány kedves ismerős innen) segíthetnétek például úgy, hogy ne írjatok olyanokat, hogy "majd b0bcat megmondja", mert ebből egyesek számára sajnos az fog lejönni, hogy én vagyok az alanyi jogon utálandó megmondóember, ami viszont nem szeretnék lenni, mert bár az évek során megtanultam lesz*rni az online gyűlölködőket és ellenem áskálódókat, továbbra sem esik jól, ha úgy érzem, nem kedvelnek valahol. :N

    So, let's get back on track. ;)

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák