Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz Zájec #983 üzenetére

    ugyan nem voltam napközben net előtt és nem tudom mit kellett törölni a topic-ból így engedd meg hogy bármiféle előzmény ismerete nélkül a válaszodra reagáljak.
    mielőtt elkezdesz lefikázni egy világszerte elismert tuningert aki jelenleg a gigabyte-nak dolgozik (nem pedig power user), ellenben magadat polírozod egy olyan eredménnyel, ami bios beállítástól függ mindössze, a többi a hw-en múlik - közben saját tapasztalatod subzero-ban nincs, nem vezet sehová sem, főleg ha kiforgatod a szavaimat. "és mivel ebben a topicban beszélgetünk nem kell más értékrend szerint ítélkeznem." ezt rád értettem, aki everest stabil eredményt akar egy 3dmark stabil eredménnyel összehasonlítani, a kettő között kb akkra a különbség mint a cpuz valid és a 06 stabil között. 660-on te az életben nem fogsz 3dmarkozni léghűtéssel. és mivel tudom, hogy erre az lenne a válaszod, hogy ár/érték stb arány tuningos vagy (nekemis volt olyan cpu-m ami 1.8v-n ment 6G-t 3D-re feljebb viszont hiába adtam vcore-t nem ment semmivel se többet, most akkor ez mekkora jó, a 2v-on 6.2G pedig mekkora béna eredmény már), nem teszed ki az alkatrészeidet ilyen veszélyeknek, viszont ez a topic nem arról szól, ezért nyitottam. várom a 700 fsb-s eredményed!

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák